2021

Новости за 13.09.2021

STUDIO EKSTRAKLASA. Maciej Sadlok o meczu z Lechią (Odcinek 7). WIDEO

Interia.pl

W siódmym odcinku programu "Studio Ekstraklasa" gośćmi Sebastiana Staszewskiego byli Maciej Sadlok i Radosław Majewski. W każdym odcinku eksperci podsumowują najciekawsze wydarzenia kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy. Oglądaj w każdy poniedziałek o 20:00 NA ŻYWO w Interii! Partnerem projektu jest PKO Bank Polski.

Liga od kuchni (1). Nowe przepisy! Wiele zmian

Hokej.net

W nowym sezonie Polskiej Ligi będą obowiązywać nieco inne przepisy niż te, do których przyzwyczailiśmy się w ostatnich latach. W których aspektach gry można spodziewać się największych zmian?

PKO Ekstraklasa: Leandro uratował punkt Radomiakowi Radom

Polsatnews.pl (sport)

Radomiak Radom i Pogoń Szczecin podzieliły się punktami w meczu kończącym 7. kolejkę PKO Ekstraklasy. Gospodarze uratowali remis w 90. minucie za sprawą Leandro, który popisał się kapitalnym strzałem z dystansu.

Kiedy rasizm w USA nie wywołuje oburzenia lewicy?

wPolityce

Zawodowym bojownikom z rasizmem w USA (na czele z działaczami Black Lives Matter) wcale nie chodzi o dobro czarnoskórych, lecz o przeforsowanie lewicowego projektu ideologicznego, kryjącego się za tzw. krytyczną teorią rasową.

Centrolewica wygrywa wybory w Norwegii. Erna Solberg pożegna się z władzą [KORESPONDENCJA] - Gazeta Wyborcza

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Centrolewica wygrywa wybory w Norwegii. Erna Solberg pożegna się z władzą [KORESPONDENCJA]  Gazeta Wyborcza
  2. Partia Pracy wygrała wybory w Norwegii!  wPolityce.pl
  3. Wybory w Norwegii. Naftowa potęga mierzy się z pytaniami o przyszłość ropy [KORESPONDENCJA]  Gazeta Wyborcza
  4. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Francuzi nie dowierzają po klęsce z Czechami. "Co za pogrom"

Sport.pl

Francja sensacyjnie odpadła z mistrzostw Europy w siatkówce. Francuskie media nie szczędziły gorzkich słów po zakończeniu meczu. "Co za pogrom", "Ten wynik pozostawia posmak niedokończonych spraw" - to tylko przykłady wpisów francuskich dziennikarzy.

U-14 z Championem po olimpijsku do przodu

Mazur Karczew

Jest takie piłkarskie powiedzenie "gra się na tyle dobrze na ile pozwala przeciwnik" i drużyna Champion z Otwocka choć bardzo mocno osłabiona kadrowo pozwoliła nam dziś na dużo dość powiedzieć że już do przerwy gdyby nasi chłopcy byli bardziej skuteczni powinniśmy wysoko prowadzić, a tak po 40 min. gry było tylko 1-0 dla nas po strzale kpt. drużyny Bartka Jobdy... ...

Cezary Kulesza stanie w obronie Kamila Glika. Będzie nieoczekiwany zwrot akcji? - Onet Sport

1. Cezary Kulesza stanie w obronie Kamila Glika. Będzie nieoczekiwany zwrot akcji?  Onet Sport
  2. Już wszystko jasne! Wiemy, jaki gest w stronę Anglika wykonał Glik  Sportowefakty
  3. Afera po meczu z Anglią. Nowe wieści w sprawie gestu Glika  Goal.pl
  4. Polska — Anglia: Kamil Glik wykonał gest, Anglicy oskarżyli go o rasizm. Mają rację? Eliminacje MŚ  Onet Sport
  5. Szykuje się zaskakujący zwrot ws. Glika!  WP SportoweFakty
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości... Читать дальше...

«Вечное. Живое. Личное»: персональная выставка Василия Вдовина в зале «Лаврушинский`15»

Pajęczyna zerwana! Cudowny strzał uratował Radomiaka - Sportowefakty

1. Pajęczyna zerwana! Cudowny strzał uratował Radomiaka  Sportowefakty
  2. Radomiak - Pogoń. Radomiak zremisował z Pogonią po pięknym golu Leandro  Onet Sport
  3. Kolejna pechowa strata punktów Pogoni - Sport  Radioszczecin.pl
  4. Piękny gol odebrał Pogoni zwycięstwo. Portowcy remisują w Radomiu  Interia
  5. Radomiak Radom – Pogoń Szczecin. Wynik meczu 7. kolejki PKO BP Ekstraklasy  Sport Wprost
  6. Zobacz wszystkie materiały w aplikacji Wiadomości Google

Cudowny strzał uratował Radomiaka

SportoweFakty.wp.pl

Radomiak przeważał, oddawał uderzenia celne, stwarzał sytuacje podbramkowe, ale długo zanosiło się na jego porażkę. Wreszcie w ostatniej minucie podstawowego czasu jego kapitan huknął perfekcyjnie na 1:1 do bramki Pogoni Szczecin.

Piękny gol odebrał Pogoni zwycięstwo. Portowcy remisują w Radomiu - Interia

1. Piękny gol odebrał Pogoni zwycięstwo. Portowcy remisują w Radomiu  Interia
  2. PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Pogoń Szczecin. Gdzie oglądać mecz w telewizji i internecie?  WP SportoweFakty
  3. Cudowny gol w ostatniej minucie. Leandro bohaterem. "Nie mógł tego zrobić lepiej"  Sport.pl