2021

Новости за 09.12.2021

Czy to koniec Ukrainy? Tak może wyglądać scenariusz inwazji

Polityka

Nad Ukrainą zbierają się czarne chmury. Wygląda na to, że na początku przyszłego roku Rosjanie ruszą do ostatecznej rozprawy z tym krajem. Ich siły na granicy są imponujące i rozmieszczone w nieprzypadkowych miejscach.

LIVE!: Legia 0-1 Spartak (KONIEC)

Legioniści

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Spartak Moskwa przeprowadzi stacja TVP 2. W internecie spotkanie będzie można obejrzeć na sport.tvp.pl. Początek zaplanowano na godzinę 18:45.

Czy kot może być psychopatą?

Przeglad

Naukowcy opracowali ankietę, która to sprawdza

Post Czy kot może być psychopatą? pojawił się poraz pierwszy w Przegląd.

KATASTROFA! Koniec marzeń Legii!

SportoweFakty.wp.pl

Legia nie miała argumentów w meczu ze Spartakiem. Przez większość meczu nie była w stanie zagrozić bramce rywali. Przegrała 0:1 i odpadła z Ligi Europy. Nie potrafiła nawet wykorzystać przyznanego po 90. minucie rzutu karnego.

To już jest koniec

Legioniści

To koniec gry Legii w europejskich pucharach w tym sezonie. Mistrzowie Polski po słabym meczu przegrali na własnym stadionie ze Spartakiem Moskwa 0-1. Rosjanie zwycięskiego gola strzelili w pierwszej połowie, a potem "Wojskowi" nie potrafili już odwrócić losów spotkania.

Dramat Legii! Spartak był do ogrania, ale... Bezradność [LIVE]

Sport.pl

To koniec! Koniec marzeń Legii Warszawa o dalszej grze w Lidze Europy! Mistrz Polski zajął ostatnie miejsce w grupie. O porażce 0:1 ze Spartakiem Moskwa dyskutują: Antoni Partum, dziennikarz Sport.pl i jego goście: Jacek Bednarz (były piłkarz Legii) oraz Konrad Ferszter (Sport.pl)

Pięć bramek w Neapolu i awans Napoli w Lidze Europy! Cudowne zagranie Piotra Zielińskiego dało gola [WIDEO] - Meczyki.pl

Najważniejsze artykuły – Google News (ru)

1. Pięć bramek w Neapolu i awans Napoli w Lidze Europy! Cudowne zagranie Piotra Zielińskiego dało gola [WIDEO]  Meczyki.pl
  2. Horror w Neapolu na zakończenie fazy grupowej. Świetny Zieliński!  Sportowefakty
  3. Napoli - Leicester. Piotr Zieliński zagra w 1/16 finału Ligi Europy! Wynik meczu  Onet Sport
  4. Groźne zderzenie Hirvinga Lozano [WIDEO]  Transfery.info
  5. Tak Spartak Moskwa zareagował na przestrzelonego karnego Legii  WP SportoweFakty
  6. Zobacz wszystkie materiały... Читать дальше...