30
31

Все новости

ZNÁMKY: Jak se vám čeští fotbalisté proti Arménii líbili?

Čeští fotbalisté zvítězili i ve druhém utkání pod novým reprezentačním koučem Ivanem Haškem. Arménii porazili v Praze na Letné 2:1, tedy stejným výsledkem, jakým v pátek zdolali Norsko. I tentokrát prohrávali, otočili díky gólům Ladislava Krejčího a Tomáše Chorého.

Česko - Arménie 2:1, fotbalisté prohrávali, výhru trefil střídající Chorý

Druhý zápas, druhé vítězství. Čeští fotbalisté pod trenérem Ivanem Haškem opět prohrávali, ale podobně jako minulý týden v Norsku dokázali skóre otočit a nad Arménií vyhráli 2:1. Na pražské Letné se v závěru poločasu prosadil sparťan Krejčí a dvanáct minut před koncem plzeňský útočník Chorý.

Důležité vítězství v boji o Euro. Čeští mladíci porazili Island a sní o postupu

Potřebovali na čtvrtý pokus zvítězit. Českým fotbalistům do 21 let se to podařilo, v naplněné královéhradecké aréně porazili Island 4:1 a zůstávají ve hře o postup na mistrovství Evropy. Triumf načali dvěma rychlými góly Sejka a Fily, druhý jmenovaný přidal po přestávce pojistku, trefil se také záložník Kabongo, jenž střídal zraněného Karabce. Zbytek kvalifikace čeká mladíky na podzim.

Posledním českým soupeřem na Euru bude Gruzie. Na penalty zdolala Řecko

Čeští fotbalisté už znají posledního soupeře na mistrovství Evropy. V základní skupině se jistě utkají s Portugalskem, Tureckem a Gruzií, která v baráži zdolala Řecko až na penalty (4:2) po bezbrankovém výsledku ze základní hrací doby a následného prodloužení.

Česko, můj druhý domov. Arménský útočník o Baníku i trenéru Pulpitovi

Česko, nebo Arménie? Když má říct, komu bude fandit, pokrčí rameny a pousměje se: „Hlavně ať naši neprohrají!“ Gevorg Badalyan žije od sedmnácti v Česku. Ale narodil se v Jerevanu, hrával za arménskou reprezentaci do jednadvaceti let. I s Henrichem Mchitarjanem, hvězdou Interu Milán a svým kamarádem z dětství.

Za znásilnění odsouzený fotbalista Alves složil kauci a opustil vězení

Brazilský fotbalista Dani Alves, v únoru odsouzený na čtyři a půl roku za znásilnění, složil kauci milion eur (asi 25,3 milionu korun) a opustil vězení. Přijetí finanční záruky potvrdil soud v Barceloně, který minulý týden rozhodl, že Alvesovi umožní dočasné propuštění, než se vyřeší jeho odvolání. O několik hodin později se Brazilec ocitl po čtrnácti měsících na svobodě.

Slovensko po bleskovém gólu podlehlo Rakousku, Brazílie vyhrála v Anglii

Slovenští fotbalisté v přípravném utkání podlehli doma 0:2 Rakousku. Záložník Christoph Baumgartner vstřelil vítěznou branku už po šesti sekundách hry a zaznamenal nejrychlejší gól historie reprezentačních zápasů. Brazílie zvládla premiéru pod novým koučem Dorivalem Júniorem, když uspěla 1:0 ve Wembley proti Anglii.

Чесноков оценил шансы Александровой в борьбе за выход в финал турнира WTA в Майами