29
30

Все новости

Szczęsny i spółka jak feniks z popiołów

Mimo kontuzji, Wojciech Szczęsny znalazł się w pierwszym składzie na mecz z Cagliari. Piątkowego wieczoru nie zapamięta dobrze, ponieważ skapitulował przy dwóch rzutach karnych. Juventus po przerwie odrodził się i wywalczył punkt z beniaminkiem.

Mistrzynie Polski już na tronie!

Grupa Azoty Chemik Police został mistrzem Polski w siatkówce kobiet po raz 11. w historii. W trzech meczach finałowych w Tauron Lidze pozwolił PGE Rysicom Rzeszów wygrać tylko jednego seta.

Górnik Zabrze tuż za podium! Oto tabela

Sensacja w czołówce tabeli PKO Ekstraklasy! Dołączył do niej Górnik Zabrze, który triumfował w piątek na stadionie mistrza Polski.

Górnik Zabrze pokonał Raków Częstochowa

Mistrz Polski kolejny raz zawiódł. Raków Częstochowa na własnym stadionie przegrał 0:1 z Górnikiem Zabrze. Jedyna bramka padła w doliczonym czasie spotkania.

Wisła zmartwychwstała w Pruszkowie

Wisła Kraków męczyła się w pierwszej połowie, przegrywała różnicą dwóch goli, ale po przerwie zaprezentowała się o niebo lepiej i ostatecznie pokonała Znicz Pruszków 3:2. "Biała Gwiazda" wskoczyła na 4. miejsce w tabeli Fortuna I ligi.

Tabela PGE Ekstraligi i statystyki

Orlen Oil Motor Lublin znowu zwycięski. Tym razem mistrzowie Polski, w meczu 2. kolejki PGE Ekstraligi, pewnie pokonali na swoim torze ebut.pl Stal Gorzów 55:35. W tabeli zajmują oczywiście pierwsze miejsce.

Waleczna Stal bez szans w Lublinie

Piorunujące wejście w nowy sezon PGE Ekstraligi notuje drużynowy mistrz Polski. W piątek ebut.pl Stali Gorzów walki nie można było odmówić, ale Orlen Oil Motor Lublin nie miał dla niej litości, wygrywając z nią na własnym torze 55:35.

Muszą oddać wielkie pieniądze

Ponad 1,4 miliona złotych musi zwrócić Polski Związek Badmintona do ministerstwa. Taką decyzję podjął minister sportu i turystyki Sławomir Nitras. Pieniądze te miały być wykorzystywane do kampanii wyborczej polityków PiS.

Ferrari i Kubica znów w czołówce

Fabryczny zespół Ferrari był najszybszy w drugim treningu WEC przed 6h Imola. Robert Kubica nie pozostał jednak daleko z tyłu. Jego ekipa AF Corse zajęła trzecie miejsce. Włosi wyrastają na faworyta niedzielnego wyścigu.