Opilý řidič naboural autobus, cestující si museli přestoupit
Nehoda se stala kolem půl jedenácté večer na kruhovém objezdu u nájezdu na dálnici D8 u obce Zdiby. Řidič stříbrného volva tam narazil do pravého boku autobusu, který zrovna odvážel zaměstnance nedaleké firmy z pracovní směny. Podle svědků se volvo na kruhový objezd přiřítilo velkou rychlostí a narazilo přímo do výstupních dveří autobusu.
V autobuse bylo v tu dobu zhruba dvacet osob, ale nikomu z cestujících se naštěstí nic nestalo. Museli si ale přestoupit do druhého autobusu, který jel hned za ním. Hůře dopadl řidič volva, kterého museli ošetřit záchranáři a následně sanitkou odvést do nemocnice. Zraněný muž měl být pod vlivem alkoholu.
https://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/640x800/Apr2021/2514075.jpg?d41d
Pro nabourané volvo musela přijet odtahová služba. Autobus, který měl poškozené boční dveře byl schopen jízdy a řidič s ním po zadokumentování nehody odjel. Na místě zasahovali i hasiči, kteří ze silnice uklidili střepy a části nabouraného volva a sorbentem zasypali uniklé provozní kapaliny.
Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.