Добавить новость
123ru.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость

Январь
2022
123456789101112131415161718
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Ierobežojumu pārskatīšanai ir būtiskas trīs pazīmes, skaidro Pavļuts

Kasjauns.lv 

Galvenais rādītājs ierobežojumu pārskatīšanas kontekstā patlaban ir tieši slimnīcu noslodze, kas nozīmētu, ka papildu rīcībai ierobežojumu pārskatīšanā būtu jāseko pēc tam, kad hospitalizēto skaits slimnīcās pārsniegs 800 robežu, preses konferencē sacīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

ZZS apņēmusies rosināt Kariņa demisiju

Kasjauns.lv 

Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) apņēmusies rosināt Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (JV) demisiju, ja netiks samazināti iedzīvotāju rēķini par energoresursiem.Skolēni arī turpmāk varēs lietot valsts iepirktās nemedicīniskās auduma sejas maskas

Kasjauns.lv 

Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta - to paredz šodien, 2022. gada 18. janvārī, valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Tomēr attiecībā uz izglītības procesu pastāv izņēmums – skolēni arī turpmāk varēs lietot valsts iepirktās nemedicīniskās auduma sejas maskas, norāda Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Komunikācijas nodaļā.

VIDEO: Harijs Vītoliņš pūlas atbildēt, kāpēc hokeju nespēlē ar kartupeli

Kasjauns.lv 

Līdz olimpiskajām spēlēm Pekinā ir atlikušas divarpus nedēļas un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) turpina informatīvo kampaņu “Kopā Stiprāki. Komanda Latvija.”, ietverot jau Tokijā izmantoto pieeju: pēc iespējas plašāk izmantot sociālos tīklus, lai informācija par sporta veidiem un olimpiešiem sasniegtu pēc iespējas jaunus auditorijas segmentus.

No 25. janvāra publiskās vietās derīgas būs tikai medicīniskās maskas un respiratori

Kasjauns.lv 

No 25. janvāra publiskās vietās varēs lietot tikai medicīniskās maskas vai ne zemākas klases kā FFP2 respiratorus bez vārsta, tādējādi būs aizliegta auduma masku valkāšana publiskās vietās, paredz Ministru kabineta pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Latvijas nostāja: ES klimata politikā svarīgs ir arī sociālais aspekts

Kasjauns.lv 

Eiropas Savienība (ES) jaunākajai vides klimata politikai "Fit for 55" ir svarīgs ne tikai klimata ambīciju, bet arī sociālais aspekts, uzsvērts otrdien valdībā apstiprinātajā Latvijas nostājā 21. janvārī un 22. janvārī gaidāmajai ES Vides un enerģētikas ministru padomes sanāksmei Francijā, Amjenā.

Dailes teātrī top izrāde “Kokvilnas lauku vientulībā” ar Džonu Malkoviču un Ingeborgu Dapkunaiti

Kasjauns.lv 

Izrādes notiks no 28. līdz 31. maijam. “Kokvilnas lauku vientulībā” veido pazīstamais krievu režisors Timofejs Kuļabins pēc Bernāra Marī Koltesa lugas motīviem. Izrādei būs subtitru tulkojums latviešu un krievu valodās. Iestudējums top Dailes teātrī sadarbībā ar Laikmetīgās mākslas atbalsta un attīstības fondu "Teritorija", piedaloties fondiem “M-ART” un “Blavatņik Family Foundation”.

Новости России

Роспотребнадзор: возможность заразиться разными штаммами коронавируса одновременно есть


Laika prognoze trešdienai

Kasjauns.lv 

Trešdien Latvijā kļūs siltāk un arī valsts austrumos gaisa temperatūra pakāpsies nedaudz virs nulles, prognozē sinoptiķi.

FOTO: pirmie satelīta attēli pēc vulkāna izvirduma parāda Tongas salas noklātas ar pelnu segu

Kasjauns.lv 

Sestdien, 15. janvārī, pēc spēcīga zemūdens vulkāna izvirduma Klusā okeāna valsts Tongas krastus sasniedza cunami. Teritorija aizvien ir noklāta ar pelniem un sakari ar ārpasauli ir traucēti, apgrūtinot palīdzības sniegšanu. Eksperti pauduši, ka šis ir pasaulē lielākais vulkāniskais izvirdums vairāk nekā 30 gadu laikā, prognozējot, ka tas atstās ilgstošas sekas uz vidi.

Moscow.media

Роспотребнадзор: возможность заразиться разными штаммами коронавируса одновременно есть


Персональные новости
Сбер

Открытие торгов на валютном рынке 18.01 – Сбер Управление АктивамиRussian.city


Частные объявления


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Australian Open

Джоковича депортировали из Австралии, Карацев завоевал титул, Радукану провалилась. Главные события минувшей недели


Ярославец Кирилл Белоруков примет участие в юбилейном Кубке мира в Кремле

В Шереметьево задержали перевозившего контрабандой 120 тыс. долларов пенсионера

Не только в теории. В России разрабатывают сценарии нападения на Украину, - CNN

Посла Белоруссии в России госпитализировали, у него начались проблемы с сердцем
Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.net


Спонсоры 123ru.net