Добавить новость
ru24.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Добавить новость

Февраль
2023
1234567
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Все новости

Porziņģim 18 punkti "Wizards" zaudējumā NBA spēlē

Kasjauns.lv 

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis pirmdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā guva 18 punktus, tomēr viņa pārstāvētā komanda Vašingtonas "Wizards" piedzīvoja zaudējumu savā laukumā.Skolēna vērtējums kā zināšanu termometrs un iemesls sarunai

IR 

Ir sācies otrais mācību gada semestris, sekmju izrakstos parādās daudz un dažādu vērtējumu – ballēs, procentos, snieguma līmeņos (burti) un ieskaitīts/neieskaitīts. Dažādie vērtējuma veidi var radīt apmulsumu ne tikai skolēniem, bet arī viņu vecākiem, jo katra apzīmējuma nolūks un ietvertā ideja ir ļoti atšķirīga. Tas, protams, savā ziņā apgrūtina komunikāciju par bērna mācību rezultātiem, tomēr šos sekmju izrakstus var izmantot kā motivāciju sarunai starp vecākiem un bērnu, jo svarīgāk par pašu vērtējumu ir tā analīze. Читать дальше...

Divi populāri pārtikas produkti, kas var paaugstināt tavu asinsspiedienu

Kasjauns.lv 

Augsts asinsspiediens jeb hipertensija liek sirdij strādāt smagāk, un ir galvenais insulta, koronāro artēriju slimības, sirds mazspējas, priekškambaru fibrilācijas, perifēro artēriju slimības, redzes zuduma, hroniskas nieru slimības un demences riska faktors. Par hipertensiju uzskata spiedienu pastāvīgi, gan periodiski paaugstinātu virs 140/90 mmHg.

Ilgtspēja kā stratēģiska priekšrocība

IR 

Finanšu spēks un ietekme ir abstrakcijas, kas reti kad top uzskatāmi redzamas. Ikdienā šo spēku nevar aptaustīt, taču ir skaidrs, ka banku un citu finanšu iestāžu līdzdalība un starpniecība jaunu globālu vai reģionālu iniciatīvu īstenošanā ir būtiska un nozīmīga sastāvdaļa. Līdzīgi ir ar ilgtspējas ieviešanu – finanšu nozarei ir izšķirīga loma tajā, lai sabiedrībā iekustinātu ilgtspēju plašākā kontekstā. Nevis kā institūciju izdomātu regulu, likumu un prasību obligātu izpildi, bet kā domāšanu un tās izrietošu rīcību... Читать дальше...

600 skolēnu paliek bez brīvpusdienām birokrātijas nianšu dēļ

Kasjauns.lv 

Daudzbērnu ģimeņu bērniem būtu jāsaņem pašvaldības noteiktais ēdināšanas atbalsts izglītības iestādē pat tad, ja bērns mācās citas pašvaldības skolā vai bērnudārzā. Tā uzskata Latvijas Daudzbērnu ģimeņu apvienības valdes priekšsēdētāja Elīna Treija. Viņa intervijā portālam Jauns.lv pastāstīja, ka birokrātijas nianšu dēļ patlaban vismaz 600 Rīgā deklarētie daudzbērnu ģimeņu bērni nesaņem brīvpusdienas.

Kurus vitamīnus lietot tieši tagad?

Kasjauns.lv 

Vai aukstajam laikam būtu jāpielāgo arī vitamīni? Lūk, uztura bagātinātāju ekspertes Anželikas Kuzņecovas ieteikumi. Konsultē farmaceite provizore Anželika Kuzņecova.

Kā Krievija atgriežas "bandītu kapitālisma mežonīgajā laikā"

Kasjauns.lv 

Pret Krieviju vērstās sankcijas atgriež Krievijas uzņēmējdarbības vidi "bandītu kapitālisma korumpētajā un mežonīgajā laikā", kas tomēr rada visus apstākļus, lai ātri kļūtu bagāts. Par Krievijas biznesa vides transformāciju raksta britu žurnāls "The Economist", kas sazinājies ar uzņēmējiem un ierēdņiem.

Ostu reforma pagaidām izgāzusies

Kasjauns.lv 

Saeima konceptuāli atbalstījusi ostu reformas pagarināšanu līdz šā gada beigām – joprojām gan paredzēta Rīgas un Ventspils brīvostu likvidēšana un jaunu kapitālsabiedrību izveide.

Новости России
Москва

Когда ждать весеннее тепло в Москве в 2023 году: прогноз эксперта Поздняковой


Valsts policija meklē Marku Buhtejevu

Kasjauns.lv 

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirkņa amatpersonas meklē bezvēsts prombūtnē esošo, 1974,gadā dzimušo Marku Buhtejevu, kurš šodien, 6.februārī ap pulksten 16.30 izgāja no Rīgas 1. slimnīcas sociālās aprūpes centra Rīgā, Bruņinieku ielā 5 un līdz šim viņa atrašanās vieta nav zināma.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Анастасия Павлюченкова

Павлюченкова одержала первую победу с января 2022 года


Российские спасатели приступят к работе в одном из самых пострадавших регионов Турции

Репертуар на февраль месяц Саха Академического театра

Некоторые столичные автосалоны начали продажи электрического «Москвича»

Турнир по настольному теннису памяти тренера Геннадия Солонина прошел в Луховицах