Добавить новость
123ru.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость
Март
2021
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Vācijas izlūkdienestam aizdomas par AfD labējo ekstrēmismu

Kasjauns.lv 

Vācijas iekšējās izlūkošanas dienests oficiāli atzinis, ka pastāv aizdomas par eiroskeptiķu partijas "Alternatīva Vācijai" (AfD) labējo ekstrēmismu, līdz ar to paverot iespēju, ka specdienesti varēs veikt partijas aktivitāšu novērošanu, trešdien vēsta žurnāls "Der Spiegel".
Tik svarīgā dzirdes veselība. Ko darīt profilaksei?

Kasjauns.lv 

Ik gadu 3. martā tiek atzīmēta Dzirdes diena, kad tiek aktīvāk runāts par dzirdes problēmām, dzirdes veselības saglabāšanu un profilaksi. Taču, vai zinām, kā mūsu ikdienas ieradumi var ietekmēt dzirdes veselību? Vai apzināmies, ka akūtu dzirdes problēmu gadījumā pie ārsta ir jādodas nekavējoties? Ko varam darīt dzirdes veselības profilaksei?

Rīgas ostas konkurētspēju stiprina unikālas un inovatīvas Latvijā radītas tehnoloģijas

Kasjauns.lv 

Saasinoties konkurences cīņai reģionā, arvien nozīmīgāka kļūst katras ostas spēja piedāvāt pēc iespējas ātrāku, lētāku un efektīvāku kravu aprites risinājumu. Rīgas osta savas priekšrocības pret konkurentiem stiprina ar unikālām kraušanas tehnoloģijām un iekārtām, ko projektē un ražo tepat Latvijā, uzņēmumā “Smartteh”. Turklāt sākotnēji Rīgas ostai radītās iekārtas kļuvušas arī par pieprasītu Latvijas eksportpreci.

Sākusies pieteikšanās dalībai "Olimpiskajā mēnesī 2021"

Kasjauns.lv 

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), kā jau katru gadu, aicina izglītības iestādes un pašvaldības pieteikties dalībai Olimpiskajai dienai, bet jau otro gadu pēc kārtas diena pārvērtusies pat par Olimpisko mēnesī, portālu Jauns.lv informēja LOK.

Samanta Tīna atradusi īsto veidu, kā šajos laikapstākļos stiprināt imunitāti

Kasjauns.lv 

Februāra sākumā populārā dziedātāja Samanta Tīna, kura šobrīd aktīvi gatavojas Latvijas pārstāvēšanai Eirovīzijas dziesmu konkursā, piekrita izaicinājumam izmēģināt inovatīvu, augstas devas D3 vitamīnu izsmidzināmā veidā. Tagad dziedātāja izsaka pateicību par šo iespēju, jo tieši VitirON D3 Olive SUN viņu turējis pie labas veselības.


Jauni ierobežojumi ražojošajos uzņēmumos paredz katastrofālas sekas Latvijas eksporta konkurētspējai ilgtermiņā, uzskata asociācija

Kasjauns.lv 

Latvijas Eksportētāju asociācija “The Red Jackets” kategoriski iebilst pret Veselības ministrijas ierosinājumu, kas paredz, ka darbojas tikai būtiskākie ražošanas uzņēmumi, kā arī paredz to, ka ražošanas uzņēmumos un organizācijās maksimāli tiek ierobežots cilvēku skaits, kas vienlaicīgi uzturas telpās. Asociācija uzskata, ka šādi ierosinājumi paredz katastrofālas sekas Latvijas eksporta konkurētspējai reģionā ilgtermiņā.

Higiēniski tīrs darba apģērbs – kā to panākt lielos uzņēmumos?

Kasjauns.lv 

Darba vidē darbinieki kontaktējas gan ar kolēģiem un klientiem, gan saskaras ar dažādām vielām, piemēram, rūpniecības, būvniecības, pārtikas apstrādes nozarē un citās. Tāpat darba vidi ietekmē arī katra darbinieka vai viņa ģimenes locekļu veselības stāvoklis un arī personiskā attieksme pret tīrību. Gan šie, gan citi aspekti ietekmē darba vides drošības jautājumus, tai skaitā higiēnas apstākļus darbā. Tāpēc viens no vienkāršākajiem veidiem, kā mazināt riskus, ir pievērst rūpīgu uzmanību atbilstošai higiēnai... Читать дальше...

VIDEO: NBA tiesnešu interpretācijas un neaizskaramība sasniedz jaunu līmeni

Kasjauns.lv 

Sportā nereti tiek runāts, ka spēles tiesneši nav pasargāti no sportistu iespējamās verbālās un pat reizēm fiziskās vardarbības, tāpēc bieži vien gan paši soģi, gan organizācijas to cenšas izskaust jau pašā saknē. Viena līga – Nacionālā basketbola asociācija (NBA), tam piegājusi ļoti nopietni un brīžiem pat pārāk.

Ar septīto sezonu atgriežas raidījums "Es mīlu Tevi, Latvija"

Kasjauns.lv 

Sestdien, 13. martā, ar septīto sezonu TV3 atgriežas sirsnīgais un skatītāju iemīļotais ģimenes šovs "Es mīlu Tevi, Latvija". Arī šajā sezonā raidījumu vadīs Artūrs Skrastiņš, bet komandu kapteiņu lomās iejutīsies apburošā Jana Duļevska un šarmantais Valters Krauze. Viņi stāsies viens otram pretim, lai noskaidrotu, kura komanda šosezon izrādīsies erudītākā, attapīgākā un, protams, arī saliedētākā.


Слухи, сплетни...