Добавить новость
123ru.net

World News in Latvian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость

Все новости

Eiropā turpmāk vasarās prognozē vēl spēcīgākus karstuma viļņus

Kasjauns.lv 

Globālās sasilšanas radītās klimata pārmaiņas ir jūtamas visā pasaulē, un zinātnieki ir pārliecināti, ka šī gadsimta laikā tās kļūs daudz izteiktākas. Globālā sasilšana nozīmē ne tikai pasaules vidējās gaisa temperatūras paaugstināšanos daudzu gadu garumā, bet arī straujākus temperatūras lēcienus un kritumus, kā arī atšķirīgas izmaiņas dažādos reģionos.

25. jūnija jubilāri un notikumi Latvijā un pasaulē

Kasjauns.lv 

Šīs dienas gaviļnieks ir aktieris Jānis Jarāns, bet vēl 25. jūnijs pasaules vēsturē iegājis ar to, ka 1950. gadā Ziemeļkoreja iebrūk Dienvidkorejā, aizsākot Korejas karu. Un atminamies, ka pirms 12 gadiem no sirds apstāšanās negaidīti mira nežēlastībā kritušais popmūzikas karalis Maikls Džeksons.
Sena tradīcija: nezāles jāizravē līdz Jāņiem. Kāpēc?

Kasjauns.lv 

Mūsu senči ļoti centās līdz vasaras saulgriežiem dārzā izravēt visas nezāles, lai jāņubērni neaplīgotu slinko saimnieci. Bet savlaicīgai nezāļu izravēšanai ir arī praktiska nozīme – turpmāk ravēšana būs retāka un nezāļu mazāk.

Kā saprast introvertu bērnu? Mammas personīgā bērnības pieredze

Kasjauns.lv 

Mūsdienās lielākoties dzird par hiperaktīviem bērniem. Taču kā saprasties ar bērnu, kas ir pārāk kluss un introverts? Mēģinu atcerēties savu bērnības pieredzi ar gadījumiem, kad pieaugušie mani nesaprata vai pārprata, bet es nemācēju paskaidrot savas uzvedības iemeslus. Varbūt kādam noder, tā kādā publiskā forumā raksta sieviete.

Kā pareizi marinēt gaļu un dārzeņus?

Kasjauns.lv 

Jo ilgāk gaļa marinējas, jo mīkstāka un irdenāka kļūst. Protams, nevajag pārspīlēt un marinēt vairākas dienas, jo tad zudīs lielākā daļa aromāta un citu labumu.


Слухи, сплетни...