Добавить новость
123ru.net

World News in Polish

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость

Все новости

Słowo Bp Jerzego Mazura na Niedzielę "Ad Gentes"

Do Rzeczy 

Niedziela "Ad Gentes" to zawsze druga niedziela Wielkiego Postu, w tym czasie Kościół modli się, a także zabiega o finansowe wsparcie, dla misjonarzy pracujących na całym świecie w dziele ewangelizacji, ale także w celach humanitarnych.
Skoki narciarskie. MŚ w Oberstdorfie. Austriacy protestują w sprawie Marity Kramer "Niewiarygodna manipulacja"

Interia.pl 

Austriackie media informują, że tamtejszy związek narciarski oprotestował wyniki konkursu kobiet na mistrzostwach świata w narciarstwie klasycznym. W drugiej serii zawodów kobiet na skoczni normalnej skrócono najazd przed próbą Marity Kramer. Oddała dużo słabszy skok niż w pierwszej serii i nie zajęła nawet miejsca na podium, mimo że na półmetku prowadziła.

AC Milan - Crvena Zvezda Belgrad 1-1 w 1/16 finału Ligi Europy

Interia.pl 

AC Milan zremisował 1-1 z Crveną Zvezdą Belgrad w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy. O awansie Rossonerich zadecydowało pierwsze spotkanie, w którym zdobyli dwie bramki na obcym terenie. Ekipa z Belgradu znalazła się za burtą, mimo że wciąż pozostaje w tym sezonie niepokonana.

Tyson Fury: Muszę w tym roku stoczyć dwie walki

Interia.pl 

Mistrz świata WBC wagi ciężkiej Tyson Fury (30-0-1, 21 KO) niecierpliwi się brakiem aktywności i twierdzi, że musi w tym roku stoczyć dwie walki, niezależnie od tego, czy planowany na czerwiec pierwszy pojedynek z mistrzem IBF, WBA i WBO Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO) dojdzie do skutku, czy nie.

Joseph Parker: Joshua jest świetny, ale stawiam na Fury'ego

Interia.pl 

Joseph Parker (27-2, 21 KO) stracił pas WBO po punktowej porażce z Anthonym Joshuą (24-1, 22 KO), nie ukrywa jednak, że w potyczce o pełną dominację w królewskiej kategorii stawia na zwycięstwo Tysona Fury'ego (30-0-1, 21 KO).


Ksiądz odsunięty za próbę "koncelebracji" z protestantem

Do Rzeczy 

Biskup oraz przełożony regionalny księdza Jose Carlosa Pedriniego, który w zeszłym tygodniu próbował koncelebrować Eucharystię z protestanckim pastorem, usunęli kapłana z funkcji proboszcza parafii. Wydarzenie miało miejsce w Brazylii.


Слухи, сплетни...