123ru.net

World News in Persian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость

Все новости

آغاز درج تبلیغات روی تاکسی‌ها

Tabnak 

سرپرست سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران از انجام تبلیغات بر روی تاکسی ‌های پایتخت با هدف ارتقای درآمد رانندگان تاکسی طی هفته‌های آینده خبر داد.
اتفاق بد و خطرناک برای فوتبال ایران

Mashregh 

کارشناس فوتبال ایران با اشاره به عملکرد تیم‌ها در سه هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: نتایج تیم‌ها با توجه به خریدهای آنها در نقل و انتقالات مشخص می‌شود.

۳۰ درصد شبکه برق استان گیلان فرسوده است

Mehrnews.com 

رشت- عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به فرسودگی ۳۰ درصد شبکه برق استان به دلیل نوع آب و هوایی، گفت: قول‌های مساعدی برای اختصاص اعتبارات لازم جهت نوسازی شبکه برق داده شده است.

تهران در مه

Tabnak 

برودت هوا، تداوم باران و هوای ابری تهران و آلودگی، پایتخت را پنجشنبه (۶ آذر) در مه فرو برد. تصاویر این گزارش در ساعات مختلف روز پنجشنبه و در مناطق مختلف تهران تهیه شده است.


توضیحاتی درباره تعطیلی‌های‌ تهران

Tabnak 

معاون درمان ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در تهران اظهار داشت: هر چند محدودیت‌ها در کنترل بیماری کرونا نقش موثری دارد اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که موثرترین راهکار برای عبور از کرونا اصلاح باورهای غلط مردمی نسبت به این بیماری و مشارکت‌های مردمی در رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

چشم پرسپولیس ترسید

Mashregh 

پرسپولیسی‌ها برای جلوگیری از اتفاقات تابستان گذشته و جدایی بازیکنانش، روند تمدید قرارداد با بازیکنان اصلی و جوانان خود را آغاز کرده‌اند.


Слухи, сплетни...