Добавить новость
ru24.net

World News in Persian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Добавить новость

Февраль
2023
1234567
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Все новости

احتمال خشک شدن دریاچه ارومیه در تابستان آینده بسیار زیاد است

Entekhab 

محمد درویش کارشناس حوزه آب و محیط زیست گفت: دریاچه سال ۱۳۷۵، ۳۳ میلیارد متر مکعب آب داشت اکنون این میزان به کمتر از یک میلیارد متر مکعب آب رسیده است، در حال حاضر تقریبا می‌توان گفت ما به بدترین وضعیت رسیده‌ایم، زیرا سطح تراز دریاچه هرگز در سطح کنونی نبوده است، ضمن اینکه در فصل زمستان هستیم طبق آنچه از شواهد امر برمی‌آید در فصل تابستان آینده احتمال خشک شدن دریاچه خیلی زیاد است.

پاسخ‌های خطیبی به تمام حاشیه‌سازان برای ایران‌خودرو

Tabnak 

مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به برخی اتهامات مبنی بر عرضه خارج از شبکه محصولات به برخی خواص و تحویل ۳۴ دستگاه خودرو هایما 8S به برخی مدیران این شرکت گفت: این مجموعه به هیچ عنوان خارج از چارچوب ها و مقررات جاری ابلاغی به شخص یا نهادی خودرو واگذار نکرده است.

زلزله، مصیبتی بر سر مردم جنگ زده سوریه

Tabnak 

کودکان در حال زاری، ساختمان‌های مسطح شده و بیمارستان‌های پر از اجساد، زلزله ویرانگر روز دوشنبه برای خانواده‌های سوری و امدادگرانی که در اثر نزدیک به ۱۲ سال بمباران و آوارگی فرسوده شده‌اند، آشنا به نظر می‌رسید.

مدیرکل ورزش مازندران: مواردی از فعالیت سالن‌های ورزشی مختلط گزارش شده / در صورت اثبات تخلف، برخورد جدی می‌کنیم

Entekhab 

عادل عالیشان مدیرکل ورزش و جوانان مازندران از برخورد جدی با باشگاه‌های ورزشی متخلف در استان خبر داد و گفت: مواردی از فعالیت سالن‌های ورزشی بدون مجوز و مختلط گزارش شده است که ضمن بررسی و در صورت صحت، با متخلفان برخورد می‌شود.

نرجس سلیمانی: تصاویر زلزله ترکیه و سوریه مرا یاد زلزله بم انداخت / مسئله قنوات در زلزله بم مشکلات عدیده‌ای را به‌ وجود آورد؛ در تهران نیز ما با این قنوات روبرو هستیم

Entekhab 

نرجس سلیمانی رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران با اشاره به وقوع زلزله در دو کشور ترکیه و سوریه اظهار کرد: تصاویر تخریب‌ها در پی وقوع زلزله در این دو کشور بنده را یاد زلزله ۶.۶ ریشتری بم انداخت که شدت تخریب‌ها به همین شکل بود.زیر یک سقف با فرزند مجرد

Tabnak 

۳۸.۵ درصد از مردان و ۳۳.۶ درصد از زنان در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴سال با پدر و مادر خود زندگی می‌کنند؛ چند توصیه برای درک‌متقابل داریم.

سی ان ان: زیدان با پاری سن ژرمن به توافق نهایی رسید / او در اولین گام نیمار را کنار می‌گذارد

Entekhab 

شبکه «سی ان ان» آمریکا خبر داد زین الدین زیدان سرمربی سابق رئال مادرید با مدیران باشگاه پاری سن ژرمن به توافق نهایی رسید. زیدان در اولین گام نیمار ستاره برزیلی را قربانی می کند. سرمربی سابق رئال می خواهد نیمار را در تابستان به فروش بگذارد و عثمان دمبله ستاره بارسلونا را به عنوان جانشین نیمار به خدمت بگیرد.

بردیا دانشور استاد بزرگ شطرنج شد

Mehrnews.com 

با اعلام فدراسیون شطرنج و با توجه به نتایج به دست آمده توسط بردیا دانشور در مسابقات روسیه، این شطرنجباز به جمع استادان بزرگ شطرنج ایران اضافه شد.

Новости России
Москва

Шапки мужские и женские (акция от Wildberries / Y're на головные уборы)Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Марион Бартоли

Марион Бартоли: Рууд знал, что рано вылетит на Australian Open и будет готовиться к сезону потом. Считаю такой подход странным


Близ острова Тайвань произошло землетрясение

Некоторые столичные автосалоны начали продажи электрического «Москвича»

Российские разработчики анонсировали компьютерную игру на основе русской сказки

Всероссийское общество инвалидов и Союз фотохудожников России объявляют о начале IX Всероссийского фотоконкурса о жизни инвалидов «Без барьеров»