Мы в Telegram
Добавить новость
ru24.net

World News in Estonian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Февраль
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
25
26
27
28
29

Все новости

Suri lihatüki kurku tõmmanud endine F1 sõitja

Postimees 

Endine F1 sõitja Wilson Fittipaldi tõmbas 25. detsembril jõuluõhtusöögil lihatüki kurku, sai seejärel südamerabanduse ning viidi haiglasse. 23. veebruaril saabus kurb uudis, et kahekordse F1 maailmameistri Emerson Fittipaldi vanem vend suri 80-aastaselt.Jüri Raidla: riigireform riikluse tuleviku teenistuses

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Eesti riik ei ole katki, katki on poliitiline kultuur. Õigusega kultuuri ei loo, küll saab aga õigusega kultuuri mõjutada. Põhiseadus on Eestit hästi teeninud, mingit põhiseaduse kriisi pole olnud ega ole ka praegu. Parlamentarismi kriis on 2023. aastal aga ilmne ja Eesti parlamentarism vajab järeleaitamistunde, kirjutab Jüri Raidla algselt Riigikogu Toimetistes ilmunud kommentaaris.

Evelin Pärn-Lee konkurentsiametist: oleme muutunud julgemaks

Eesti Rahvusringhääling (ERR) Эстония 

Konkurentsiameti peadirektor Evelin Pärn-Lee ütles Vikerraadio saates "Reedene intervjuu", et amet on muutunud julgemaks ning võtnud eesmärgiks olla proaktiivsem. Samas ütles ta, et 400 000 eurot, mis on maksimaalne võimalik trahv, mida saaks väärteomenetluses teha, on mõne turu puhul üsna väike summa ning ei pruugi suurt mõju omada.

Koolijuhid saavad riigilt tuge eestikeelsele õppele üleminekul

Postimees 

Haridus- ja teadusministeerium on koostöös Eesti Keele Instituudiga välja töötanud koolijuhtide arenguprogrammi, mille eesmärk on toetada koolide üleminekut eestikeelsele õppele - programm on suunatud nii täielikult kui osaliselt vene õppekeelega koolide juhtidele.

ÕL ARHIIVIST | Aeglane lugemine: 24. veebruar 2018 väheke teise pilgu läbi

Ohtuleht 

24. veebruar oli lumine ja külm. Maanõukogu vanematekogu oli avaldanud manifesti kõigile Eestimaa rahvastele. Mehed olid pärast rasket ööd habetunud ja mures – punalaevad seisid veel reidil ja sakslased olid jõudnud Saue mõisa. Tähelepanuväärse nimega ameeriklane Schick oli just leiutanud elektrilise habemeajamismasina, aga see ei olnud veel Tallinna kauplustesse jõudnud.

Bussijuht kohtles puudega inimest lugupidamatult

Ohtuleht 

Õiguskantslerit informeeriti juhtumist, kus bussijuht kohtles puudega reisijat lugupidamatult, kui nõudis rohelist nn ühiskaarti, mida aga ei ole õigust puudega inimestelt küsida.

Новости России
Москва

Миссия ЕС в Армении ведет разведку против России и Ирана


Iisraeli naiskond saab tõenäoliselt Eestis MMil osaleda

Ohtuleht 

Tänavuse märtsi lõpus korraldatakse Kohtla-Järvel naiste jäähoki MMi III divisjoni B-grupi turniiri. Veebruari alguses oli Eesti jäähokiliit küsinud siseministeeriumilt nõu, kuidas tagada sinna kvalifitseerunud Iisraeli koondise julgeolek. Kuna politsei pidas riske madalaks, saavad nad suure tõenäosusega võistlusel osaleda, kuid lõpliku otsuse teeb rahvusvaheline alaliit.

PÕS Eestile ei passi

Postimees 

Sünnipäevasoov «Palju õnne!» tuleb lihtsalt üle huulte ja käsi on harjunud seda nii kaardile kui somesse kirjutama. Käibel on ka hõlbus lühend «PÕS». Kingitud hobuse suhu ei vaadata ja ilmselt ei sobi kritiseerida õnnitlussõnugi. Kodumaa sünnipäeva puhul aga põssitamisest ei piisa, arvan ma. Heale õnnele lootmisest jääb siin maakamaral väheks.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Елена Рыбакина

Прямая трансляция матча Елены Рыбакиной за выход в полуфинал турнира в Дубае


Не в курсе тела. Почему годами не замечают смерть одинокого человека

Экс-сотрудник Госдепа Карден: введение новых санкций говорит о безумии США

Ироничный гимн женоненавистников написали два жителя Петрозаводска

Власти готовятся собирать данные пассажиров всего междугороднего транспорта