Добавить новость
ru24.net

World News in Estonian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro Каталог
Ria.city

Март
2023

Все новости

Õigusteadlane: suure kahjuga varguste uurimise lõpetamine kahe kuuga pole piisavalt põhjendatud

Ohtuleht 

Kui moosipurkide ja jalgrataste varguste ning keskmise poevarguse puhul tundub kahe kuu ressursiga piirdumine mõistlik, siis suurema kahjuga, kuni 39 000 eurot kuriteo toimepanija otsimise lõpetamine kahe kuu möödudes ei pruugi olla piisavalt põhjendatud, leiab Tartu ülikooli õigusteaduskonna professor Jaan Ginter (pildil) peaprokuröri juhisest lõpetada perspektiivitud, kuid riigile kulukad uurimised.

Amet uurib veekeskuste atraktsioone

Ohtuleht 

Tarbija ja Tehnilise Järelevalveamet on viimastel aastatel uurinud viite kaebust veekeskuste kohta, mis puudutavad atraktsioone ning üks juhtum on praegugi menetluses.

Blinkeni sõnul tuleks Putin ICC riike külastades vahistada

Postimees 

USA kannustab teisi maailma riike Vene presidenti Vladimir Putinit Rahvusvahelise Kriminaalkohtu (ICC) vahistamismääruse põhjal välja andma, kui ta peaks neid külastama, teatas kolmapäeval Ühendriikide välisminister Antony Blinken, kelle sõnu vahendasid meediakanalid CNN ja Unian.Lootose mehed võitsid rahvusvahelise turniiri

Postimees 

Põlvas Lootospargi staadionil sai 19. märtsil teoks rahvusvaheline jalgpalliturniir «Tere, kevad». Tegu oli rahvusvahelise turniiriga, millel osalesid peale kohaliku Lootose meeskonna Val­miera FK Gauja Lätist ning Tartu FC Helios ja Räpina SK.

Nursipalu laiendus lisab aastasse 15 mürarikast päeva

Postimees 

Kaitseväe Nursipalu harjutusala laiendamisega kasutusele võetavad uued relvasüsteemid ja kasvav väljaõppe maht suurendavad kõrge müratasemega päevade arvu veerandi võrra ning tõuseb ka müra tugevus. Muu hulgas on polügoonil tulevikus võimalik tulistada mitmikraketisüsteemist HIMARS ning lasta märki lennukilt.

Haridusreform liidab kolm Tõrva valla kooli

Postimees 

Mitu muudatust läbinud Tõrva valla haridusasutuste reform sai teisipäeval viimaks volikogult uuel kujul rohelise tule. Algselt gümnaasiumiga ühinema pidanud põhikoolid liituvad omavahel, nii moodustub Tõrva kool.

Новости России
Москва

Продлен прием заявок на I Национальную премию за вклад в развитие цифровизации городского хозяйства «Умный город»!


Rahetsema elanikud saavad ühisveevärgi

Postimees 

Vardi küla Rahetsema piirkonna elanikud peavad praegu kannatama elu ehitustandril, kuid tänu sellele tööle saavad nad ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni.

Juhtkiri ⟩ Võtab vanduma

Postimees 

Univere küla Mulgi vallas Karksi-Nuia külje all on tuntud eelkõige Urissaare kantrifestivali paigana. Eile hommikul avastasid selle külakese elanikud aga, et tee, mis nende majadeni viib ja mida mööda käib ka näiteks prügivedu, on üles kaevatud. Seejuures pole tee ja maa omanikule Ain Luukasele vähemalt seaduslikult midagi ette heita. See on eratee eramaal ning kuigi see on üles kaevatud, on juriidiliselt tegu väikesemõõdulise teeremondiga ning selleks pole luba vaja.

Mida toovad järgmised 145 aastat?

Postimees 

«TULEN 23-ndal Mulki. Mul on sulle üks asi anda,» kirjutas Viljandimaalt pärit, kuid Tallinnas elav sõber 2017. aasta jõulude eel Messengeris. Mina olin parajasti Poolas. Järgmiste jõulude ajal juhtus sama lugu: olin juba Ungaris. Ja siis jaanide ajal. Ja lihavõtete paiku. Kui ma isegi välismaal ei olnud, siis Tallinnas või Setumaal ikka, kui tema oma salapärase kingitusega siia kanti jõudis. Mis see on, keeldus ta ütlemast, kinnitas ainult, et söödav see pole ja halvaks ei lähe.


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Дарья Касаткина

Стала известна соперница Касаткиной во втором круге турнира в Майами


Экс-госсекретарь США Помпео: Сближение России и КНР стало стратегической ошибкой Байдена

Вильфанд: cнег в Москве и Подмосковье окончательно растает в первой декаде апреля

Роспотребнадзор опубликовал памятку по сибирской язве для россиян после случаев заражения в РФ

Вильфанд сообщил, когда в Москве окончательно растает снег