123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость

Все новости
„Kalnapilio-Tauro grupė“ didina rėmimų apimtis: kartu galime įveikti pandemijos iššūkius

Lietuvos Rytas 

​Pasaulinės pandemijos akivaizdoje verlsas gręžiasi į šalį užklupusius išbandymus. Įmonės, net ir pačios nestokodamos iššūkių, imasi vis daugiau svarbių paramos iniciatyvų. „Kalnapilio-Tauro grupės“ generalinis direktorius Marijus Valdas Kirstukas pastebi – verslo lankstumas ir bendras gebėjimas greitai priimti svarbius sprendimus šiuo sudėtingu laikotarpiu yra ypač svarbus.

Vokietijoje patvirtinta per 1 mln. COVID-19 atvejų

Lietuvos Rytas 

Vokietijoje per praėjusią parą nustačius daugiau kaip 22 tūkst. naujų koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, bendras jų skaičius penktadienį viršijo 1 mln., rodo Roberto Kocho instituto (RKI) duomenys.

Stipriausias lietus, kokį žmonija kada yra stebėjusi – per kelias minutes sukėlė chaosą ir nusinešė gyvybę

Lietuvos Rytas 

Bas Teras – miestas Karibuose, Prancūzijos užjūrio teritorijos Gvadelupos sostinė. Čia gyvena vos daugiau nei 10 tūkstančių žmonių. Lygiai prieš 50 metų ir vieną dieną, 1970-ųjų lapkričio 26-ąją, čia įvyko labai neįprastas reiškinys – stipriausia kada nors žmonijos stebėta liūtis, kai per minutę iškrito apie 38,1 mm vandens.

Antrąkart pristatomas daugiabučio Užupyje projektas – laukia kaimynų nuomonės

Lietuvos Rytas 

Visuomenės ir specialistų vertinimui bus antrąkart pristatomi daugiabučių komplekso Užupyje, Kreivajame skersgatvyje 7, projektiniai pasiūlymai. Prieš kelerius metus Vilniaus miesto savivaldybės Vyriausiojo architekto skyriui nusprendus nepritarti pirmam jų variantui, projekto užsakovas, bendrovė MRS, pasirinko kitą architektų komandą (studija „Architektūros linija“, projekto vadovas Gintaras Čaikauskas).

Nemokama konferencija tėvams apie vaikų auginimą: patarimus dalija geriausi specialistai

Lietuvos Rytas 

Lapkričio 24-28 dienomis organizuojama nuotolinė nemokama konferencija šeimoms „Tėvai ryšyje“. Konferencijoje dalyvaus lektoriai, kurie pristatys įvairias tėvystės temas: bus kalbama apie sąmoningumą, apie vaikų meilės kalbas, apie sveikatingumą ir fizinį aktyvumą kaip bendras šeimos vertybes, ką daryti su vaikų ir savo jausmais, kaip priimti emocijas, kaip klausytis vaikų, kaip girdėti mūsų pačių vidines mintis, kaip praktikuoti dėmesingumą ir gyventi lėtai, kaip brėžti saugias ribas, kodėl vaikams svarbu žaisti laisvai... Читать дальше...


8 patarimai padės maitintis sveikiau ir atsikratyti nereikalingų kilogramų

Lietuvos Rytas 

Sveikos mitybos paslaptis yra tinkamas kalorijų kiekis jūsų organizmui. Atsižvelgiant į tai, kiek judate ir sunaudojate energijos, atitinkamai turėtumėte suvartoti ir kalorijų. Jei valgote ir geriate daugiau nei jūsų organizmas reikalauja, tikrai priaugsite papildomų kilogramų, mat nepanaudotos kalorijos virs riebalais. Jei suvartosite per mažai kalorijų – svoris kris.


Слухи, сплетни...