Добавить новость
123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость

Все новости

Vilniaus „Rytas“ išsaugojo G. Žibėną ir asistentus

Lietuvos Rytas 

​Į tarpsezonio darbus kibęs Vilniaus „Rytas“ kito sezono komandos dėlionę pradėjo nuo 4 figūrų. Giedriaus Žibėno, Georgios Dedas, Gusto Maskoliūno ir fizinio parengimo trenerio Tado Jackūno trenerių štabas tęs darbus sostinėje ir kitą sezoną.

Neigia mitą, kad geru mokytoju gali tapti tik tas, kuris turi pašaukimą: jaunuolių istorijos įkvepia

Lietuvos Rytas 

Visi norime, kad mokyklose mūsų vaikus ruoštų gabūs, entuziastingi, jautrūs, komunikabilūs ir talentingi pedagogai. Tačiau statistika liūdna – pedagogo profesija jaunimui vis dar nėra pakankamai patraukli. Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos pedagogikos studijas pasirinkę ir darbą mokykloje pasirinkę jaunieji mokytojai įsitikinę: tikrai yra būdų ir priemonių, kurie gali paskatinti moksleivius aktyviau rinktis šį profesinį kelią. Jų pasirinkimai – puikus to pavyzdys.J. Bidenas: JAV „turėtų parduoti“ naikintuvų F-16 Turkijai

Lietuvos Rytas 

JAV prezidentas Joe Bidenas ketvirtadienį pareiškė, kad Jungtinės Valstijos turėtų parduoti karo lėktuvų F-16 Turkijai, tačiau sakė, kad tam turi pritarti Kongresas. „Turėtume jiems parduoti F-16 naikintuvų ir juos modernizuoti“, – sakė J.Bidenas, pridurdamas, kad nėra pagrindo sieti pardavimą su Turkijos pritarimu Suomijos ir Švedijos stojimui į NATO.

„Google“ sulaukė kaltinimų iš vartotojų organizacijų dėl duomenų stebėjimo

Lietuvos Rytas 

Europos vartotojų teisių gynimo grupės ketvirtadienį apkaltino „Google“ pažeidus duomenų privatumą internete ir vertus vartotojus jungtis prie „Google“ paskyrų, kad bendrovė galėtų stebėti jų duomenis ir juos naudoti siekdama pelno. Kaltinimai pareikšti remiantis ES BDPR – Europos duomenų privatumo apsaugos reglamento, skirto užtikrinti, kad europiečių asmens duomenys nebūtų neteisėtai naudojami – nuostats.

​Papildomų naudų darbuotojams tendencijos: šiuo metu populiariausias – sveikatos draudimas, ateityje aktualumas tik didės

Lietuvos Rytas 

Ieškodami naujos darbo vietos kandidatai vis dažniau atkreipia dėmesį į siūlomą papildomų naudų krepšelį. Kaip pasakoja „Metų darbdaviu“ dvejus metus iš eilės išrinktos įmonės „Lidl Lietuva“ valdybos narė ir personalo vadovė Sandra Savickienė, siūlomi papildomų naudų paketai leidžia verslui pritraukti naujų talentų ir lemia ženklų darbuotojų motyvacijos lygio augimą.

Per dvejus metus nuo COVID-19 nukentėjusiems ūkio subjektams suteikta beveik 157 mln. eurų lengvatinių paskolų

Lietuvos Rytas 

​Pagal Nacionalinės plėtros įstaigos UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondo (ŽŪPGF) įgyvendinamą skatinamąją finansinę priemonę 2020–2022 m. nuo koronaviruso (COVID-19) pandemijos nukentėjusiems žemės ūkio ir žuvininkystės ūkio subjektams suteikta lengvatinių paskolų už 156,6 mln. eurų ir visos paskoloms skirtos lėšos yra išskolintos. Per šį laikotarpį ūkio subjektams suteiktos 1 494 lengvatinės paskolos, o viena paskola vidutiniškai siekė 105 tūkst. eurų.

Новости России
Москва

Тройка от питерских: как «Зенит» разгромил ЦСКА в контрольном матче


Įsteigti Lietuvos miškų ūkio rūmai: miškininkai, mokslas ir pramonė bendradarbiaus plėtodami šalies miškų sektorių

Lietuvos Rytas 

Miškininkystės, medienos ruošos, pramonės ir medžioklės asociacijos, mokslo institucijos, siekdamos plėtoti bei didinti Lietuvos miškų sektoriaus potencialą ir jo kuriamą naudą valstybei, įsteigė Lietuvos miškų ūkio rūmus. Jie sieks užtikrinti darnią šalies miškų ūkio plėtrą, analizuos teisės aktus bei teiks siūlymus valdžios institucijoms.

Moscow.media
Москва

Московские врачи за сутки вылечили 241 человека от коронавируса


Персональные новости
Игорь Маковский

Игорь Маковский поздравил «Россети Центр и Приволжье» с 15-летним юбилеем!Russian.city
Москва

Путин заявил, что подготовка НАТО к противостоянию с РФ с 2014 года для Москвы не новостьЧастные объявления


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Ига Свёнтек

Ига Свёнтек: С удовольствием сыграла бы с Барти на траве, жаль, что её здесь нет


Представитель СК Врадий: жителя Солнечногорска обвинили в истязании детей сожительницы

Самые протяженные дороги отремонтируют еще в 4 округах Подмосковья

В конкурсе экопроектов "Зелёная школа" подвели итоги

«Рубин» отходит от шока?
Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.net


Спонсоры 123ru.net