Добавить новость
123ru.net

World News in Lithuanian

Новости от Russia24.pro

Russia24.pro
Добавить новость

Январь
2022
123456789101112131415161718
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Все новости

Sveikuolių iššūkis šalčiu – mėnesį kasdien į eketę

Lietuvos Rytas 

Vieni puikuojasi nuotraukomis ledinėje eketėje, kiti tą daro visiškai ne dėl jų, dar kiti su pavydu žiūri į besimaudančius, stebisi, nesuprasdami taip besielgiančiųjų. Yra ir kritikuojančių, tačiau tai dažniausiai tie žmonės, kurie niekada nelindo į eketę. Kaip draugystė su šaltu vandeniu keičia žmonių gyvenimus ir kas vyksta ledinių maudynių metu mūsų organizme?

Panevėžietiškas rokenrolas Europos taurėje – „Lietkabelis“ ekspertų prognozes išmetė į šiukšliadėžę

Lietuvos Rytas 

Dar prieš 2021-2022 metų Europos taurės sezono startą Panevėžio „Lietkabelio“ ekipai ekspertai nežadėjo nieko gero. Turnyro išvakarėse krepšinio portalo „Eurohoops“ specialistai Lietuvos ekipą regėjo kaip vieną silpniausių Europos taurėje dalyvaujančių komandų. Panevėžiečiai buvo reitinguojami priešpaskutinėje pirmenybių vietoje, į priekį praleisdami net kitas 19 dėl titulo besivaržančių ekipų.Kaunas ruošiasi vakcinavimo punkto Ledo rūmuose uždarymui: gyventojus skiepys gydymo įstaigose ir netgi „Akropolyje“

Lietuvos Rytas 

Naujuose Ledo rūmuose įkurtas didžiausias vakcinavimo centras Kaune ir visoje šalyje baigia darbą – medikai gyventojus skiepys kitur. Nuo sausio 24 dienos suplanuotos kauniečių revakcinacijos keliasi į Kauno miesto poliklinikos padalinius, o nemokamas skiepijimas bus tęsiamas iš viso net 48 vakcinavimo vietose. Nuo penktadienio gyventojai be išankstinės registracijos ar Galimybių paso laukiami naujame skiepų punkte – Kauno „Akropolyje“.

Lietuvos ledo ritulio čempionate – rekordų gausa

Lietuvos Rytas 

TOPsport Lietuvos ledo ritulio čempionate besivaržančios komandos pradėjo 2022—uosius metus, kurių metu laukia svarbiausios kovos dėl stipriausio šalies ledo ritulio klubo titulo. Prabėgus pirmosioms naujųjų metų savaitėms, siūlome pasižiūrėti į tai kas įvyko pirmenybėse, naujausioje čempionato apžvalgoje.

Siaubingos Kauno avarijos byloje aiškėja nauji faktai: į mirtį lėkęs jaunuolis nuolat įkliūdavo dėl greičio

Lietuvos Rytas 

Antradienį paaiškėjo naujų detalių platų atgarsį sukėlusios avarijos byloje – tyrimas buvo pradėtas, prieš kelias savaites naktį Kaune žuvus 32 metų metų vyrui, kuris vairuodamas „Volkswagen Golf“, naktį didžiuliu greičiu rėžėsi į pirmoje juostoje stovintį sunkvežimį „Scania“. Tragiškas susidūrimas įvyko Savanorių prospekte – jaunuolis žuvo vietoje, lengvasis automobilis buvo visas sumaitotas.

Новости России

Путин проведет встречу с олимпийцами 25 января в онлайн-формате


Širvintų rajono savivaldybės taryboje esantys valstiečiai žada pereiti į S. Skvernelio politinę jėgą

Lietuvos Rytas 

​Iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) nusprendė trauktis Širvintų rajono skyriaus pirmininkė, tarybos narė Inga Matukaitė, skelbia DELFI. Naujienų portalo teigimu, analogišką sprendimą svarsto priimti ir su LVŽS išrinkta nepartinė I. Matukaitės bendražygė Alytė Skeberienė. Abi narės ketina jungtis į naujai kuriamą Sauliaus Skvernelio politinę jėgą.

Per praėjusius metus Šiaurės Korėjos programišiai pavogė kriptovaliutų už 400 mln. dolerių

Lietuvos Rytas 

Tyrimo metu nustatyta, kad 2021 m. buvo vieni sėkmingiausių metų Šiaurės Korėjos kibernetiniams nusikaltėliams – nuo 2020 m. iki 2021 m. pavogtų kriptovaliutų vertė išaugo 40 proc. Net 58 proc. pavogtos kriptovaliutos sudarė eteriumas, o bitkoinas – tik 20 proc. grobio. Likusius 22 proc. sudarė altkoinai arba ERC-20 žetonai – blokų grandine pagrįstas turtas, veikiantis „Ethereum“ platformoje.

Į filmą ir knygą vaikų nuotykius sudėjusi Renata Šerelytė: „Rašydama knygą, aš ją matau tarsi kiną“

Lietuvos Rytas 

Vasario pradžioje Lietuvos kino teatruose pasirodo lietuviškas nuotykių filmas vaikams – „Lobis“. Kino juosta sukurta pagal to paties pavadinimo rašytojos Renatos Šerelytės ir filmo režisierės Agnės Marcinkevičiūtės scenarijų. Negana to, istorija apie draugystę, tėvų ir senelių ryšius su vaikais, gamtos staigmenas ir paslaptis sugulė ir į to paties pavadinimo knygą.

LRT etikos kontrolierė priėmė sprendimą dėl E. Mildažytės laidos

Lietuvos Rytas 

​LRT etikos kontrolierė Daina Elena Andrikienė, atsižvelgdama į E. Mildažytės pateiktų klausimų pašnekovei B. Tiškevič turinį LRT mediatekos laidoje „Svečiuose pas Editą“, nusprendė, kad E. Mildažytė pažeidė LRT žurnalistų etikos kodekso nuostatus.

Moscow.media

Роспотребнадзор: возможность заразиться разными штаммами коронавируса одновременно есть


Персональные новости
UFC

Экс-чемпион UFC Нурмагомедов откроет сеть ресторанов по всей МосквеRussian.city


Частные объявления


Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Australian Open

Медведев одержал победу на старте Открытого чемпионата Австралии


Экс-глава МИД Германии: Европа не должна стать игрушкой в руках России

Росстат раскрыл растущие несмотря на пандемию зарплаты чиновников

В НАТО готовы пойти на уступки России

«Прогнозы неутешительные»: поэта Анатолия Наймана госпитализировали с инсультом
Друзья 123ru.net


Информационные партнёры 123ru.net


Спонсоры 123ru.net