Добавить новость
ru24.net
World News
Апрель
2021

Министерството на правосъдието на САЩ проучва десетки компании от Русия за налагането на санкции

0

Министерството на правосъдието на САЩ проучва десетки руски компании за възможни санкции срещу тях, заяви помощник-главният прокурор Джон Демерс. Думите му цитира Reuters.

Според Демерс проверката може да отнеме няколко месеца. По-специално Министерството на правосъдието на САЩ ще проучи „връзката на компаниите с руските разузнавателни служби“. Освен това ще бъде проведено разследване срещу чуждестранни компании, които имат подразделения в Русия.

В същото време помощникът на американския генерален прокурор отказа да каже кои компании се проверяват от Министерството на правосъдието и отбеляза, че разследването е на ранен етап.

Петя Паликрушева, Българска редакция на News Front

(За да публикуваш това във Фейсбук, използвай следния агрегат — zapisnanews.info/

Постави го след като ти се отвори тази или която и да е статия или новина в News Front преди знака / в така отворилия се линк. След това цъкни ЕНТЕР на клавиатурата на компютъра си, ще се появи нов линк, който вече можеш да публикуваш във Фейсбук, бел.ред.)

Министерството на правосъдието на САЩ проучва десетки компании от Русия за налагането на санкции




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus




Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
WTA

Теннисистка Андреева станет первой ракеткой России после выхода в финал WTA






Туляки-участники СВО получили ключи от машин с ручным управлением

Гараж по полочкам: какой крепеж необходим при обустройстве рабочих зон

Московский театр мюзикла покажет спектакль «Дон Кихот»

Вильфанд порекомендовал россиянам не прощаться с зимой до 20 марта