Добавить новость
ru24.net
World News
Май
2021

Репрезентација комплетирана на Златибору

Стручни штаб женске кошаркашке репрезентације Србије од данас коначно на располагању има комплетан састав. Екипи су се на Златибору, после завршених шампионата у Шпанији, Француској и Италији, прошле недеље прикључиле Николина Милић и Александра Црвендакић, а од синоћ су ту и Ивон Андерсон, Невена Јовановић и Ана Дабовић.

Селекторка Србије Марина Маљковић, у жељи да пуну шансу пружи младим снагама, омогућила им је да се кроз рад у Београду и на Златибору упознају у потпуности са системом рада репрезентације. Тако ће до викенда, на српској планинској лепотици радити 29 кошаркашица.

Репрезентација Србије од 17. јуна учествује на Европском првенству у Валенсији, где ће у групној фази за противнике имати тимове Италије, Грчке и Црне Горе. Месец дана касније, наше најбоље кошаркашице играће на Олимпијским играма у Токију, а противнице у групној фази биће тимови Канаде, Шпаније и Кореје.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus




Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
ATP

Андрей Рублёв поднялся на восьмое место в обновлённом рейтинге ATP






На 7-м энергоблоке Приморской ГРЭС произошел выброс пара

Военэксперт Матвийчук рассказал, что значит активность «радиостанции Судного дня»

В Рязань поступили отечественные манёвровые локомотивы

Актер из сериала «Ищейка» Михаил Мокеев умер в возрасте 73 лет