Добавить новость
ru24.net
World News
Август
2022

Freya Aelbrecht zagra w Grecji

Belgijska środkowa w sezonie 2022/2023 będzie reprezentować barwy greckiego klubu Olympiacos PIRAEUS. W minionym sezonie zawodniczkę mogliśmy oglądać na parkietach Tauron Ligi.

32-letnia siatkarka ma na swoim koncie wiele medali. W swojej dotychczasowej karierze Freya Aelbrecht występowała m.in. w klubach z Belgii, Francji i Włoch. W sezonie 2021/2022 grała w polskim zespole E. Leclerc Moya Radomka Radom. Podczas swojej przygody w Polsce uznawana była za jedną z czołowych środkowych w Tauron Lidze. Swój najlepszy występ zanotowała w spotkaniu z #VolleyWrocław. Otrzymała wtedy statuetkę najlepszej zawodniczki meczu.

W sezonie 2022/2023 belgijska zawodniczka zdecydowała się wyruszyć na południe Europy i zagrać w jednym z greckich klubów – Olympiakosie Pireus. O podpisaniu kontaktu z siatkarką poinformował klub za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Artykuł Freya Aelbrecht zagra w Grecji pochodzi z serwisu Strefa Siatkówki - Mocny Serwis.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus




Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Елена Рыбакина

Рыбакина опозорила топовую британку на турнире за девять миллионов долларов






Мероприятия по случаю 8 Марта в парках Подмосковья посетили 56 тысяч гостей

Адвокат оценил возможность перевода блогера Митрошиной в статус свидетеля

Пожар в новой Москве: спасены 5 человек из горящего здания в Мамирах

Патентам расширяют границы // Трудовые мигранты получат право работать в соседних регионах