Добавить новость
ru24.net
World News
Ноябрь
2024

Prítomnosť reálnej hrozby sa na slovenských univerzitách nepotvrdila, tvrdí polícia

0

Prítomnosť reálnej hrozby sa na slovenských univerzitách vo štvrtok nepotvrdila. Uviedli to z Prezídia Policajného zboru.

"Na bezpečnosti žiakov a personálu nám záleží, preto vo všetkých prípadoch polícia prijíma adekvátne opatrenia. V žiadnom prípade sa reálna hrozba nepotvrdila," skonštatovali.

Polícia ubezpečila, že sa zaoberá každým prípadom. "V každom prípade je vedené trestné konanie, bližšie informácie preto nie je možné zverejniť," doplnila.

Viaceré slovenské univerzity dostali vo štvrtok výhražné e-maily a nariadili evakuáciu budov. Išlo o Slovenskú technickú univerzitu v Bratislave, Univerzitu Komenského v Bratislave, Trnavskú univerzitu v Trnave či Univerzitu Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus
















Музыкальные новости




























Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса