Добавить новость
ru24.net
World News
Июнь
2025

Nowe czarne pasy w Klubie, wyróżnienia Izabeli

18 czerwca 2025 r., w Korczynie, odbył się egzamin na stopnie mistrzowskie dan i szkoleniowe senior i wyższe kyu junior. Po serii wymagających ćwiczeń: pompki, brzuszki, krokodylki, skoki przez  pas lub kij, zdający wykonywali kihon, ido geiko, kata, były też udane próby tamashiwarii rożnymi technikami. Ponad czterogodzinny egzamin zakończyły bardzo wymagające walki, do których zarówno zdający, jak i ich niezdający klubowicze, podeszli z niesamowitym zaangażowaniem i pasją, prezentując, jak wiele potrafią.

Na najwyższe stopnie zdali:

II dan – Wojciech Fic

I  dan – Krzysztof Piękoś

2 kyu – Alan Bożek, Maria Parylak, Maja Kasza

3 kyu – Zuzanna Guzik

Shihan Roman Woźniak gratulując wszystkim zdającym, wyróżnił Izabelę Mielech dyplomem i kartą podarunkową Vivo. Iza jest najlepszą zawodniczką Klubu, Mistrzynią Europy i tylko w tym roku stawała na najwyższym stopniu podium szesnaście razy!

Wcześniej, w tym samym dniu, w sali obrad Rady Miasta Krosna, Izabela Mielech została nagrodzona za wybitne osiągnięcia sportowe przez Prezydenta Miasta Krosna Piotra Przytockiego.

Gratulujemy pozytywnego wyniku egzaminu!

 




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus
















Музыкальные новости




























Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса