Добавить новость
ru24.net
World News
Декабрь
2025
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
27
28
29
30
31

Un moldovean de 62 de ani care se deplasa pe bicicletă a murit după ce a fost spulberat de o mașină în Italia

0

Potrivit presei italiene, o primă reconstrucție indică faptul că bicicleta și autoturismul — un Audi condus de un bărbat de 45 de ani — circulau din sensuri opuse, iar coliziunea ar fi fost frontală. Șoferul a oprit imediat după accident și a rămas la fața locului, transmite newtv.md.

Medicii au încercat să resusciteze victima, dar a fost în zadar. Bărbatul a fost declarat mort la scurt timp după accident din cauza rănilor grave suferite.

Polițiștii italieni au inițiat o anchetă pe marginea acestui caz. Conducătorul auto urmează să fie cercetat pentru „omor rutier”, procedură menționată ca act formal în astfel de cazuri.

Acum ne puteți urmări și pe Telegram, Facebook și Instagram pentru a fi la curent cu ultimele știri.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus
















Музыкальные новости




























Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса