Memorandum o porozumění je porážkou USA, prohlásil íránský vyjednavač 0 24.06.2026 15:16 iDNES.cz Memorandum o porozumění, které minulý týden podepsaly Spojené státy a Írán, je vyhlášením americké porážky. Na tiskové konferenci v Ázerbájdžánu to ve středu řekl hlavní íránský vyjednavač a předseda parlamentu Mohammad Bágher Ghálíbáf. Moscow.media Частные объявления сегодня Rss.plus Все новости за 24 часа Другие проекты от SMI24.net Музыкальные новости Агрегатор новостей 24СМИ