2019

Новости за 09.11.2019

Messi si po Slavii spravil chuť. V lize nasázel hattrick

Sport.cz

Fotbalisté Barcelony si spravili náladu po úterní bezgólové remíze s pražskou Slavií v Lize mistrů vítězstvím 4:1 v domácí soutěži nad Celtou Vigo. Hattrickem se blýskl Lionel Messi a Katalánci po 13. kole španělské ligy vedou tabulku o skóre před Realem Madrid, jenž dnes podobně deklasoval 4:0 Eibar.

Jílek: První gól Jablonce byl stěžejní. Jsme křehcí, čekal bych jinou reakci

iSport.cz

Sahal se svým týmem po důležité výhře, nakonec však musel vzít zavděk pouze bodem. A spokojený s ním trenérem Sparty Václav Jílek rozhodně nebyl. Po remíze 2:2 byl směrem ke svému mužstvu, které ztratilo poločasové vedení o dvě branky, hodně kritický. „Postrádali jsme větší kvalitu v dohrávání situací, v přechodové fázi jsme vyházeli spoustu míčů,“ upozornil.

Modlil jsem se, abych trefil, hlásí Filippi. Před Langhamerem smeká!

Hokej.cz

(HELSINKY, od našeho zpravodaje) Už to vypadalo, že dostih o vyrovnání Češi nestihnou. Ale pak přišla velká chvíle Tomáše Filippiho. Liberecký útočník dostal kotouč od Tomáše Zohorny, zkrotil ho a nekompromisně napálil do finské brány. Češi si vynutili prodloužení a mistry světa nakonec přemohli v nájezdech. „Je to skvělé, dva body samozřejmě bereme," hlásí spokojeně.

Nekvalita, obavy, křehkost. Kouč Jílek hodnotil ztrátu Sparty v Jablonci

iDNES.cz

Při hodnocení hry sparťanských fotbalistů jejich trenér Václav Jílek používal slova jako špatný, nekvalita, křehkost nebo obavy. V souvislosti se Spartou posledních měsíců nic nového. „Očekával bych jinou reakci," prohlásil Jílek na tiskovce po sobotním ligovém utkání v Jablonci (2:2).