Tylenis puolėjas, J. Kazlausko vadintas per mandagiu: 2013-ųjų M. Kuzminskas interviu atskleidė išskirtinį charakterį
„Apetitas kyla bevalgant – į rinktinę patekau, o dabar norėčiau joje ką nors nuveikti“, – dar 2013-aisiais Liublianoje pranašingus žodžius ištarė Mindaugas Kuzminskas.
Tuomet jis buvo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės naujoku ir niekas negalėjo pasakyti, ar ateityje užsitarnaus ir veterano statusą.
Toje pačioje Slovėnijoje M.Kuzminskas savo debiutą pažymėjo su rinktine, kurią treniravo Jonas Kazlauskas, iškovodamas Europos čempionato sidabrą, nors dar A grupėje buvo labai arti iškritimo.
Svajonės pildėsi ir po dvejų metų jis kartu su J.Kazlausko vyrukais vėl buvo sidabrinis.
Sekmadienį 35-erių M.Kuzminskas paskelbė, kad oficialiai baigia karjerą Lietuvos rinktinėje.
Jis ją palieka turėdamas išskirtinį statusą – priklauso gan nedidelei grupei Lietuvos krepšininkų, kurie dar žino, ką reiškia iškovoti medalius.