Добавить новость
ru24.net
World News in Lithuanian
Октябрь
2025

Pasigenda ne tik specialios įrangos – apie šią kliūtį daugiabučių kiemuose dažnas nė nesusimąsto

0

Neįgaliųjų vežimėliuose atsidūrę kauniečiai vis dar susiduria su įvairiomis kliūtimis. Tai ne tik aukšti pastatų slenksčiai. Stinga ir informacijos, ar erdvės tikrai pritaikytos žmonėms, turintiems specialiųjų poreikių.

Judėjimo negalią turintys kauniečiai apsidžiaugė, kai Birželio 23-iosios gatvėje, prie „Gijos klinikų“, atsirado patogi nuovaža, kuria į šią gydymo įstaigą galima patekti sėdint neįgaliojo vežimėlyje.

„Pagarba tokioms įstaigoms, kurios rūpinasi neįgaliais ir senais žmonėmis, kuriems sunku kopti laiptais.

Gerai ir tai, kad prie gatvės yra ir ženklai, nurodantys, kur šią nuovažą rasti“, – pažymėjo senjorė Aldona Krinickienė.

Gydymo įstaigos prisitaiko

„Gijos klinikas“ valdančios bendrovės „Ortopedijos technika“ generalinis direktorius Rokas Skrupskas priminė, kad prie pastato specialus nuolydis buvo ir prieš kelis dešimtmečius.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus
















Музыкальные новости




























Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса