„Žalgiris“ apsisprendė – atsisveikino su trimis žaidėjais
Ateinančio sezono komplektacijos darbus tęsiantis Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su trimis komandos žaidėjais.

Ateinančio sezono komplektacijos darbus tęsiantis Kauno „Žalgiris“ atsisveikino su trimis komandos žaidėjais.