Kauno apygardos teismas iškėlė bankroto bylą vienai pirmųjų Lietuvoje daigų, ūglių ir mikrožalumynų augintojų „Žali žali“, kurios veiklą praėjusių metų pabaigoje dėl šiurkščių pažeidimų, rastų patikrinimo metu, sustabdė Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT), skelbia portalas „Verslo žinios“.