Grupa Wyszehradzka będzie należeć do największych potęg, jeśli w formacie wrócą zasady współpracy oparte na zaufaniu i wzajemnej lojalności - stwierdził premier Donald Tusk podczas szczytu V4. Spotkanie ma odświeżyć format po tym, jak jego aktywność zmalała ze względu na różnice w orientacji względem Rosji. - Viktor Orban wybrał drogę, której Polska nie mogła obrać - powiedział we wtorek Peter Magyar.