Od 19 lutego na polskich drogach pojawiło się kilka nowych znaków. Jednym z nich jest znak F-23 informujący o środkowym pasie wielofunkcyjnym. Zdaniem ekspertów od bezpieczeństwa ruchu drogowego jego definicja to pułapka na kierowców, która skutkować może mandatem w wysokości nawet 2 000 zł i 15 punktami karnymi. Jak na sprawę zapatrują się przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury?