World News in Serbian
Декабрь
2022

Одржан је још један спектакуларан Новогодишњи турнир!!!

Завеса је спуштена. После још једна нестваре године за све наше баскеташе јочерашњом организацијом 3x3 турнира на Шумадија сајму у Kрагујевцу окончана баскет сезона у Србији. Традиционално наш највећи 3x3 турнир и ове године окупио је прегршт екипа у чак 8 категорија које су почев од 12 сати константно играле на сва 3 терена. Турнир [...]

Завеса је спуштена. После још једна нестваре године за све наше баскеташе јочерашњом организацијом 3×3 турнира на Шумадија сајму у Kрагујевцу окончана баскет сезона у Србији. Традиционално наш највећи 3×3 турнир и ове године окупио је прегршт екипа у чак 8 категорија које су почев од 12 сати константно играле на сва 3 терена.

Турнир је завршен великим финалом на главном Енлио терену где су у Про сениорима прво место освоји момци из Kрупња. Они су у том мечу били бољи од колега из Авиатор Лоћике резултатом 22:18. Треће место освојила екипа Церекс.

Треба напоменути да је екипа Лоћике освојила титулу у аматерима где је у веома неизвесном мечу савладала младе баскеташе из Потпуно све једном.

Пласман по категоријама и комплетне резултате можете пронаћи овде: New Year’s Madness No. 5 (fiba3x3.com).

Поред тамичарског дела на овом догађу одржан је и новогодишњи коктел за све организаторе на коме су проглашени најбољи међу њима.

Андрей Рублёв

«Титул, которым я горжусь больше всего»: Рублёв одолел Оже-Альяссима и выиграл второй турнир серии «Мастерс» в карьере

Авиасалон МАКС-2024 перенесли второй год подряд

Праздники охладили потребителей // Длинные выходные не привели к росту посещаемости торговых центров

График поездов на МЦД-4, Киевском и Горьковском направлениях изменится 11 мая

Плановую проверку чердаков и подвалов ко Дню Победы провели в поселении Михайлово-Ярцевское