Добавить новость
ru24.net
Все новости
Январь
2018

У "ДНР" закінчилися "сімки" "Фенікса"

0

Про це повідомляє терористичний ресурс, передає Dpo.Донбас.

"На даний момент карток в наявності немає. Але до кінця поточного тижня повинні з'явитися. "Фенікс" робить все можливе для цього", - заявили в "ДНР".

Стартові пакети "Фенікс" продавалися в поштових відділення на підконтрольній "ДНР" території.

На сайті "Пошти Донбасу" запустили сервіс, в якому можна відслідковувати наявність "SIM-карт". Зараз в цій графі інформація про карти в поштових відділеннях відсутня.

Як відомо, 11 січня зник зв'язок Vodafone на непідконтрольних територіях Донбасу. Компанія "Vodafone-Україна" заявила, що не може перевірити чи відремонтувати своє обладнанн без гарантій безпеки на окупованій території Донецької області.

Як повідомлялось, у Донецьку залізничний міст перетворився на такий собі "переговороний пункт", бо тут можна піймати сигнал мобліьного оператора. Місцевий оператор " Фенікс" заявляє, що має право блокувати номери абонентів.

Читайте також: Чому Захарченко не вмикає Vodafone на окупованій "ДНР" Донеччині




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus
















Музыкальные новости




























Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса