Не масове явище. Росіяни почали перевдягатися у форму ЗСУ на Таврійському напрямку
На Таврійському напрямку росіяни почали перевдягатися у форму Збройних сил України, проте українські військові вміють розпізнавати ворога.
Про це повідомив речник об'єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку полковник Олександр Штупун в етері телемарфону.
Так, раніше Штупун повідомив, що російські окупанти почали перевдягатися у форму Збройних сил України на Таврійському напрямку.
"Я б не назвав це масовим явищем. Тому що форми нема, але, скажемо так, специфічні якісь підрозділи десь за своєю ініціативою, десь, можливо, за наказом (переодягають форму – прим. ред.). Тому що форми нашої в них, я так розумію, небагато, тому це масовим явищем назвати не можна", – розповів він.
Водночас речник зазначив, що періодично ще з початку повномасштабного вторгнення це фіксувалося і під Черніговом, і біля Києва, і потім уже біля Бахмута, на Луганщині. І на Таврійському напрямку ворог також порушує правила ведення війни.
"Він маскується, щоб ввести в оману наших оборонців. Тобто щоб максимально ми його, можливо, підпустили. Але є певні алгоритми розуміння "свій-чужий", тому наших хлопців просто так не обманеш", – пояснив Штупун.
Як повідомляли Українські Новини, Сили оборони продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку.
Тим часом у ЗСУ розповіли про тактику ворога на Мелітопольському напрямку.