"Дія" оголосила тендери пов’язані з обслуговуванням Електронного кабінету військовозобов’язаного
Державне підприємство "Дія" оголосило тендери пов’язані, у тому числі, з обслуговуванням системи для доступу до Електронного кабінету військовозобов’язаного.
Про це пише Судово-Юридична газета, передають Українськi Новини.
При цьому з тендерів, які оголосило підприємство, випливає, що саме ДП "Дія" є адміністратором (технічним адміністратором), зокрема, інформаційно-комунікаційної системи для доступу до Електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста.
Так, 5 червня 2024 року, ДП «Дія» оголошена закупівля "послуги інформування за допомогою SMS-, Viber-, Email-, Push-повідомлень, блокування небажаного трафіку та авторизації по дзвінку".
Переможцем цього тендеру визначено ТОВ "Центр глобальних повідомлень Україна" з пропозицією на суму 9,678 млн грн.
Закупівля проводиться з метою забезпечення функціонування інформаційно-комунікаційних систем, технічним адміністратором/адміністратором яких визначено ДП "Дія", зокрема:
- Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Портал Дія) та його складових.
- Єдиного державного веб-порталу цифрової освіти «Дія. Освіта».
- інформаційно-комунікаційної системи для доступу до електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного та резервіста.
Також 14 червня ДП "Дія" оголосило тендер на послуги з надання доступу до мережі Інтернет, технічної підтримки та комплексного обслуговування із забезпеченням моніторингу та протидії інцидентам з інформаційної безпеки (захист від DDoS атак) для основних каналів на суму 6,152 млн грн.
При цьому в оголошенні зазначається, що ДП "Дія" є адміністратором (технічним адміністратором), зокрема, інформаційно-комунікаційної системи для доступу до Електронного кабінету призовника, військовозобов’язаного, резервіста.
Як повідомляли Українські Новини, 17 травня Міністерство оборони оголосило про появу мобільного застосунку для військовозобов’язаних, призовників та резервістів під назвою "Резерв+".
З 18 травня чоловіки зобов’язані протягом двох місяців оновити свої дані для мобілізаційних заходів.