Домашні матчі кваліфікації в єврокубках Кривбас проводитиме у Словаччині
![Домашні матчі кваліфікації в єврокубках Кривбас проводитиме у Словаччині](https://ukranews.com/upload/media/2024/07/24/66a100637ea0f-zobrazhennya_2024-07-24_162345340.png)
Криворізький футбольний клуб "Кривбас", який увійшов до числа команд, які у наступному сезоні будуть представляти Україну на європейських турнірах, визначився з домашньою ареною. Свої єврокубкові "домашні" матчі "Кривбас" проводитиме у словацькому Кошице. Про це повідомляє пресслужба клубу.
"Нарешті можемо офіційно підтвердити, що друге за величиною місто Словаччини стане свідком історичної події для Кривого Рогу – повернення до міжнародних поєдинків після 24-річної перерви! "Кривбас" гратиме на однойменній футбольній арені у Кошице, що вміщує 12 555 глядачів", – йдеться у повідомленні клубу.
Футбольний стадіон у місті Кошице, Словаччина. Фото: ФК "Кривбас"
Також у клубі зазначили, що Кривий Ріг і Кошице – міста-побратими. У 2017 році між містами була укладена Декларація про співробітництво в галузі спорту.
Ключовим критерієм для прийняття рішення стало географічне розташування міста. Криворізький клуб давно приглядався до Кошицької арени, але вона була зайнята іншим українським клубом, який наразі знявся зі змагань. Вірогідно, мається на увазі СК "Дніпро-1", який напередодні офіційно повідомив, що знімається як з міжнародних, так і національних турнірів.
"Основним критерієм при визначенні «домашнього» стадіону на ці раунди була логістика. Ми розглядали арену в Кошице з самого початку, але вона вже була задіяна іншим українським клубом. Після зняття цієї команди зі змагань ми отримали дозвіл і тепер можемо офіційно підтвердити, що "Кривбас" зіграє матчі єврокубків у Словаччині. Зі стадіоном на групову стадію ми давно визначились – це одна з арен Євро-2024, у місті Кельн, але зараз про це говорити ще зарано. Попереду дуже важкі матчі кваліфікації", – зазначив віцепрезидент «Кривбасу» Артем Гагарін.
Перша гра третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи 2024/25 відбудеться 8 серпня на Футбольній арені Кошице о 22:00 за київським часом.
Як повідомлялося раніше, минулого року двоє працівників ФК "Кривбас" не повернулися в Україну після матчу Ліги чемпіонів.