Добавить новость
ru24.net
Все новости
Ноябрь
2024

Перші індустріальні парки України отримали держфінансування

0
Перші три індустріальні парки отримали кошти за державною програмою "Державне стимулювання створення індустріальних парків". Для будівництва необхідної інженерно-транспортної інфраструктури парки отримали 269,3 млн грн.

Держфінансування отримали:

ТОВ "Коростенський індустріальний парк" - 83,6 млн грн для будівництва під‘їзної дороги до індустріального парку "Коростень" (Житомирська область);
ТОВ "ЮПАРКС" - 115,9 млн грн на будівництво внутрішніх проїздів Вінницького індустріального парку;
ТОВ "КОМПРЕСОРНА ТЕХНІКА" - 69,8 млн грн для виконання робіт з примикання та реконструкції залізничної під‘їзної колії для парку "Ковель Порто" (Волинська область).

"Фінансування індустріальних парків - це дієвий механізм залучення інвестицій в реальний сектор економіки. Цьогоріч на підтримку індустріальних парків ми заклали 1 млрд грн, з яких вже підписали накази на виділення понад 885,1 млн грн для 11 індустріальних парків, а перші три парки вже навіть отримали 269,3 млн грн на рахунки. Важливо, що кошти спрямовуються на ескроу-рахунки та використовуються виключно за призначенням. Заявники повинні реалізувати проєкти упродовж двох років, а також протягом трьох років власним коштом збудувати та ввести в експлуатацію не менше 5000 квадратних метрів промислових будівель та залучити до парку не менше двох учасників", - зазначила Перша віцепрем‘єр-міністерка - Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Кошти перераховані на ескроу-рахунки, відкриті заявниками у державних банках-партнерах Мінекономіки. Фінансування може бути використане лише для виконання робіт, запланованих проєктною документацією.

Кожен етап будівництва буде оплачений у співфінансуванні: першу половину за виконані роботи сплачує заявник, а другу - зі спеціального ескроу-рахунку.

Фінансування інфраструктурних проєктів є частиною широкої державної програми для розвитку індустріальних парків в Україні. Програма передбачає надання до 150 млн грн на будівництво та модернізацію інфраструктури, включно з інженерно-транспортними мережами та облаштуванням території. Кошти надаються на безповоротній основі, покриваючи до 50% вартості проєктів, а для деокупованих територій - до 80%.

Крім цього, програма включає компенсацію до 50% вартості підключення до електромереж. Це значно полегшує розвиток інфраструктури та підвищує конкурентоспроможність індустріальних парків на міжнародній арені.

Державні банки, такі як Укрексімбанк, Ощадбанк та Укргазбанк, є партнерами Мінекономіки у впровадженні програми підтримки індустріальних парків. Завдяки цим установам підприємства можуть отримати фінансування на вигідних умовах, що сприяє залученню інвесторів та розвитку промислових зон, йдеться в повідомленні Мінекономіки.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus




Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Australian Open

Матс Виландер: «В 2025-м Синнер выиграет больше «Шлемов», чем Алькарас. Мой очень, очень, очень смелый прогноз – один из них оформит календарный Большой шлем»






Об итогах работы АПК вице-премьеру доложил воронежский губернатор

MR Group вошла в топ-3 лидеров офисного девелопмента Москвы

Почти 700 работ от юных брянцев поступило на предновогодний конкурс

Российские спутники «Беркут-ВР» получат лазерную связь