Добавить новость
ru24.net
Все новости
Декабрь
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Як змінюються подружні стосунки після 40?

0

Коли молодята складають шлюбну присягу перед вівтарем, вони мріють про щасливе подружнє життя: уявляють обличчя своїх майбутніх дітей, свій перший дім, породу собаки, і, можливо, навіть думають про те, як будуть разом гойдатися в кріслах, коли постаріють.
Однак вони не замислюються про те, якими будуть їхні стосунки після вступу в так званий середній вік. Багато чого може трапитися з подружжям після 40 років: від обов’язку доглядати за старими батьками до вирішення сексуальних потреб один одного. Про деякі з таких речей ми розповімо у цій статті.
Менше бажання займатися сексом, ніж раніше
Сексуальний потяг у віці після 40 років дещо зменшується. Зазвичай це відбувається через зміни рівня жіночих гормонів, зниження чоловічого лібідо та здатності до статевого акту. Однак є способи боротьби з цими негативними явищами:

робота над зниженням рівня стресу,
спільне відвідування сексолога,
заняття спортом,
здорове харчування,
подорожі,
препарати для посилення потенції.

Можливість розвинути глибший зв'язок
У міру старіння – особливо в період середнього віку – подружні пари починають все більше придивлятися до себе. Замість того, щоб зосереджуватися лише на зовнішніх цілях і досягненнях, варто в цей час звернути увагу на внутрішній світ партнера. Це може справді позитивно вплинути на стосунки в родині. Краще усвідомлення себе, потреб, здійснених і нездійснених бажань сприяє зміцненню зв’язків і взаємного інтересу.
Можливість заново відкрити, що таке шлюб без дітей
Багато подружніх пар у віці 40 років отримують більше часу для себе, оскільки батьківські обов’язки зменшуються, коли діти підросли. Важко сказати, краще це чи гірше, але підлітки не потребують, та й не хочуть, такої ж кількості уваги, як раніше. Це може означати дві речі для чоловіка та дружини: або вони заново відкриють, якими романтичними були їхні стосунки до народження дітей, або ж навпаки знаходитимуть все менше спільних тем для розмови.
Річ у тім, що навіть якщо діти більше не прагнуть фізичної близькості, вони часто потребують матеріальної та емоційної підтримки. На роботі може бути більше стабільності, але для її збереження потрібно докласти більше зусиль. Як наслідок, обов’язки перевантажують людей середнього віку, що, своєю чергою, змушує їх витрачати менше часу на роботу над своїми сімейними стосунками.
Більша впертість у ключових питаннях
Після сорока років люди стають більш зрілими, а тому, як правило, упертішими й думають, що знають відповіді на всі запитання. У результаті подружні суперечки частіше виникають через речі, які лежать в основі проблеми, а не через незначні, поверхневі аспекти. Це може виявити давні розбіжності між чоловіком та дружиною, про які вони раніше не підозрювали.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus




Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
ATP

Мпетши Перрикар получил награду ATP «Прогресс года»






Евгений Люлин: “Задачи, поставленные Президентом РФ, дадут новый импульс развитию нашего государства”

В Садовской школе открыли Парту Героя памяти участника СВО

Волоколамск объединил детей и взрослых в «МастЕРских Деда Мороза»

Валиева готова надеть корону: где в Москве пройдут лучшие новогодние спектакли и концерты