ДАР розпочав прийом заявок на отримання грантів для агровиробників
Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Віталій Коваль.
За його словами, програма спрямована на підтримку аграрного сектору України та сприяння його конкурентоздатності.
"Дякую ФАО та Європейському Союзу за підтримку! Вона надає нашим фермерам інструменти, знання та ресурси, необхідні для подолання нагальних перешкод, модернізації виробництва та розбудови стійких і сталих агропродовольчих систем", - наголосив Віталій Коваль.
Гранти будуть виплачуватися в гривні за обмінним курсом ООН у межах двох грантових вікон:
до 416 500 грн (10 000 дол США) для малих сільгоспвиробників;
до 1 041 250 грн (25 000 дол США) для сільськогосподарських мікро- та малих підприємств, сільськогосподарських кооперативів та асоціацій виробників продукції з географічними зазначеннями (ГЗ).
Третій грантовий цикл також розширить свою географію, охопивши окремі райони Дніпропетровської області, а також Львівську, Закарпатську, Івано-Франківську та Чернівецьку області.
У Львівській області підтримка буде зосереджена на ягідництві, овочівництві, аквакультурі, молочному виробництві та недеревній лісовій продукції.
У Закарпатській області допомогу можуть отримати виробники закарпатського меду (ГЗ), закарпатського вина та традиційних гуцульських сирів, таких як коровяча бриндза та овеча бриндзя (НМП), а також агровиробники у секторах аквакультури, ягідництва, овочівництва та недеревної лісової продукції.
Виробники в Івано-Франківській та Чернівецькій областях можуть отримати переваги від інвестицій в ягідництво, овочівництво, недеревну лісову продукцію, аквакультуру, гуцульську коровячу бриндзу та овечу бриндзю (НМП).
У Дніпропетровській області основна увага буде зосереджена на ягідництві, овочівництві, аквакультурі та молочному виробництві.