31

Новости за 05.07.2024

Bravúr les után

Nepszava

70. perc: Simón védett bravúrral! Füllkrug passzolt vissza Andirchnak, aki 17 méterről vette célba a rövid alsót. Az asszisztens nem jelzett, de Füllkrug alighanem lesen volt.

A gól óta jelentősen gyorsult a játék

Nepszava

57. perc: Gyorsító tablettát vehettek be a csapatok, ugyanis a gól óta igencsak megélénkült a játék. A németek fejvesztve mennek előre, a spanyolok viszont már két veszélyes kontrát is vezettek. Közben cseréltek a németek: Raum helyére Mittelstädt, Gündogan helyére pedig egy csatár érkezett Füllkrug személyében.

Vezetnek a spanyolok!

Nepszava

51. perc: Megszerzi a vezetést Spanyolország! Yamal a jobb szélről középre passzolt, a csereként beállt Olmo 14 méterről kapásból laposan kilőtte a hosszú alsót (1-0).

A spanyolok aktívabbak

Nepszava

Ahhoz képest, hogy a labdabirtoklás 58-42 a németek javára, Julian Nagelsmann szövetségi kapitány játékosai csak háromszor lőttek kapura, és ebből kétszer találták is el a célt. a spanyolok 8-szor próbálkoztak, ebből négy lövésük tartott a kapu felé.

Kroos közbelép

Nepszava

5. perc: Kroos kőkeményen lépett oda Pedrinek, akit ápolni kell. A spanyolok lapot reklamálnak, de a játékvezető, a brit Taylor mindenkit elzavart.

Kezdődik

Nepszava

1. perc: a németek indították útjára a labdát

(Sport)

Az eddigi lépcsőfokok

Nepszava

A rendező a németek az Európa-bajnokság nyitómeccsén az A csoportban 5-1-es vereséget mértek Skóciára, ezután sajnálatunkra a magyar válogatottat is legyőzték 2-0-ra, végül Svájccal játszottak egy 1-1-es X-et. Az egyenes kieséses szakasz első meccsén Dániát búcsúztatták 2-0-s eredménnyel.