Декабрь
2019

Новости за 18.12.2019

Anioł po wielkim sukcesie Chemika: Celem Galatasaray było zdobycie tytułu

Siatkarki Grupy Azoty Chemika ponownie wygrały z Galatasaray HDI, tym razem 3:2 w Stambule, i awansowały do 1/8 finału Pucharu CEV. - Celem rywalek było zdobycie tytułu. Odpadnięcie w pierwszej rundzie przyjęli jak klęskę - powiedział dyrektor sportowy ekipy z Polic Radosław Anioł.

Niedorzeczny hit Bundesligi na remis! Borussia rozdała prezenty już przed Świętami

W meczu na szczycie Bundesligi widzieliśmy wiele zwrotów akcji i szalonych sytuacji, ale ostatnie słowo należało do ekipy RB Lipsk. Borussia do przerwy prowadziła 2:0, ale w drugiej połowie gospodarze z Dortmundu rozdawali świąteczne prezenty, a spotkanie zakończyło się wynikiem 3:3. Lipsk przynajmniej do środy pozostanie liderem Bundesligi, a Timo Werner najlepszym strzelcem - ex aequo z Robertem Lewandowskim.