Добавить новость
ru24.net
Ukranews.com
Июль
2024
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Класика та інновації: Полтавська політехніка запрошує на навчання

0
Класика та інновації: Полтавська політехніка запрошує на навчання

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – один з провідних вишів України – запрошує на навчання абітурієнтів з усієї України. Полтавська політехніка поєднує традиції з інноваціями, забезпечуючи освіту високої європейської якості та підготовку до успішної кар'єри.

За результатами консолідованого рейтингу закладів вищої освіти України 2024 від порталу «Освіта.UA», Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посів перше місце серед університетів Полтавської області, увійшов до ТОП-50 найкращих університетів України та ТОП-10 найкращих університетів центрального реґіону України.

Університет створив комфортні умови, безпекову інфраструктуру (яка включає укриття, тренінги тощо) та можливість для абітурієнтів скористатися такими перевагами, як сучасна матеріально-технічна та лабораторна база (сучасні комп’ютери, тренажери, симулятори, обладнання), необхідні для повноцінного навчання майбутніх фахівців, забезпечення проживанням в енергомодернізованих гуртожитках і водночас вдале географічне розташування.

Полтавська політехніка – класичний інноваційний університет європейського рівня

«НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» є класичним університетом європейського рівня за такими критеріями, як рейтинговість, відповідність освітніх програм сучасним галузевим вимогам, наявна матеріально-технічна база та можливості для проходження частини навчальної програми за кордоном», – прокоментували «Українським новинам» у медіацентрі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Полтавська політехніка запрошує на навчання абітурієнтів з усієї України. Протягом липня триває вступна кампанія на бакалаврат, а до кінця серпня – в магістратуру (з детальним графіком вступної кампанії можна ознайомитись за посиланням), а також в аспірантуру.

Полтавська політехніка пропонує широкий спектр сучасних освітніх програм та унікальні можливості – в цьому вищому навчальному закладі традиції поєднуються з інноваціями, забезпечуючи студентам освіту високої європейської якості та підготовку до успішної кар'єри. Університет створює для абітурієнтів – у тому числі й з інших реґіонів – комфортні умови та можливість скористатися такими перевагами, як сучасна матеріально-технічна база, сучасне обладнання, необхідне для повноцінного навчання майбутніх фахівців, і водночас вдале географічне розташування.

Університет пропонує широкий вибір спеціальностей: понад 100 освітніх програм

НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пропонує різноманітні освітні програми, що охоплюють численні галузі знань. В університеті функціонує кілька структурних підрозділів, які забезпечують високоякісну підготовку фахівців: Навчально-науковий інститут архітектури, будівництва та землеустрою, Навчально-науковий інститут нафти і газу, Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та робототехніки, Навчально-науковий інститут фінансів, економіки управління та права, Факультет філології, психології та педагогіки, Факультет фізичної культури та спорту.

Загалом у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» перед вступниками відкрито широкий вибір спеціальностей за понад 100 освітніми програмами.

Програми Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою («Архітектура та містобудування», «Будівництво та цивільна інженерія» та інші) спрямовані на підготовку фахівців, які здатні проєктувати та реалізовувати сучасні архітектурні та будівельні проєкти з урахуванням екологічних та енергоефективних технологій. Студенти мають доступ до сучасних лабораторій та дослідницьких центрів, де вони можуть застосовувати теоретичні знання на практиці. Зокрема, спеціальність «Геодезія та землеустрій» особливо актуальна у зв'язку з необхідністю точного картографування та планування територій для будівельних і екологічних проєктів.

Серед спеціальностей, які пропонує Навчально-науковий інститут нафти і газу, є такі, як «Екологія», «Геологія нафти і газу», «Теплоенергетика», «Відновлювана теплоелектроенергетика», «Буріння нафтових і газових свердловин», «Нафтогазова інженерія та технології» тощо. Програми орієнтовані на підготовку висококваліфікованих фахівців для нафтогазової галузі, зокрема в сфері відновлюваної енергетики, що відповідає сучасним викликам енергетичної трансформації. Нова освітньо-професійна програма «Відновлювана теплоелектроенергетика, альтернативні види палива та захист довкілля» є унікальною для України та включає такі навчальні дисципліни, як «Сонячна енергетика», «Вітроенергетичні установки», «Гідроенергетика та гідроакумулюючі системи», «Геотермальна енергетика та низькопотенційні джерела енергії», «Воднева енергетика» тощо.

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та робототехніки разом з відносно «традиційними» («Комп’ютерні науки», «Комп’ютерна інженерія», «Галузеве машинобудування», «Електроенергетика», «Електротехніка та електромеханіка» тощо) пропонує й абсолютно нові спеціальності. Так, на новій спеціальності «Кібербезпека та захист інформації» студенти опановують такі дисципліни, як «Захист корпоративних мереж», «Блокчейн та безпека банківських систем».

Програми Навчально-наукового інституту фінансів, економіки управління та права спрямовані на підготовку фахівців у галузі економіки, фінансів, управління та права, з урахуванням сучасних тенденцій та вимог ринку праці. Тут триває навчання за такими спеціальностями, як «Економічна кібернетика», «Облік і оподаткування», «Фінанси та банківська справа», «Менеджмент», «Маркетинг», «Право», «Публічне управління та адміністрування», «Міжнародні економічні відносини» тощо. Програми Факультету філології, психології та педагогіки орієнтовані на розвиток творчих та гуманітарних компетенцій студентів з акцентом на інноваційні методи навчання та інтеграцію сучасних технологій. Серед спеціальностей Гуманітарного факультету – «Дошкільна освіта», «Дизайн», «Образотворче мистецтво», «Інформаційна аналітика», «Філологія», «Практична психологія».

Нові освітні програми акредитовані та забезпечені необхідною матеріально-технічною базою

Полтавська політехніка постійно оновлює свої освітні програми, враховуючи сучасні тенденції та потреби ринку праці, започатковує нові актуальні та престижні спеціальності на бакалавраті, в магістратурі та аспірантурі. Кожна нова освітня програма акредитована та забезпечена фаховими викладачами та необхідною матеріально-технічною базою. Серед останніх освітніх програм, які Полтавська політехніка нещодавно почала пропонувати абітурієнтам, – «Митна справа та фінансова безпека», «ІТ-фінанси», «Кібербезпека», «Медіакомунікації».

Так, освітня програма «Митна справа та фінансова безпека» орієнтована на підготовку висококваліфікованих професіоналів, які мають фундаментальні знання з теорії й практики в сфері фінансів, банківської справи та страхування, володіють сучасними технологіями та інструментарієм їх застосування для виконання завдань з метою ефективної організації митної діяльності в умовах сучасного динамічного середовища.

Освітня програма «ІТ-фінанси» орієнтована на підготовку нової генерації висококваліфікованих фахівців, які володіють передовими знаннями і навичками у галузі фінансів, банківської справи, страхування, фінансової аналітики, блокчейну, науки про великі масиви даних (Big Data), прикладної статистики, інформаційних технологій (ІТ), моделями штучного інтелекту. Майбутні фахівці опанують навички захисту фінансової інформації від кібератак з використанням новітніх інформаційних технологій. Навчання за цією програмою відкриває захоплюючі перспективи для кар’єри: від фінтех-стартапів, до необанків.

Мета освітньої програми «Кібербезпека» полягає в підготовці фахівців, здатних вирішувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми забезпечення інформаційної безпеки та захисту інформаційної та кібернетичної безпеки держави. Основні акценти зосереджені на формуванні вмінь застосовувати технології та програмно-технічні засоби проєктування, реалізації, впровадження й супроводження програмних засобів різного призначення, комплексних систем захисту інформації, кібербезпеки, комп’ютерних систем і мереж, веб-технологій. Студенти мають можливість вибудувати унікальну індивідуальну освітню траєкторію шляхом вибору навчальних дисциплін та поглиблювати знання, обираючи один з двох мейджорів – «Захист корпоративних мереж» або «Блокчейн та безпека банківських систем».

Основним фокусом освітньо-професійної програми «Медіакомунікації» (галузь знань «Журналістика») є підготовка висококваліфікованих фахівців у галузі журналістики та соціальних комунікацій, які володіють теоретичними знаннями і практичними навичками, загальними та фаховими компетентностями, необхідними для професійної діяльності в медіасфері. У межах цієї програми передбачається формування високої професійної культури для медійної галузі, а також розвиток креативних здібностей у процесі створення авторського медійного продукту.

Міжнародна академічна мобільність: студенти можуть навчатись та стажуватись за кордоном

Полтавська політехніка активно співпрацює з понад сотнею закордонних університетів та організацій, надаючи студентам і аспірантам унікальні можливості для міжнародної академічної мобільності та стажувань.

Понад 100 студентів вже стали учасниками різних програм мобільності у провідних університетах світу (Erasmus+, DAAD, CEEPUS, стипендії від урядів країн ЄС). Участь у таких програмах, як, зокрема, Erasmus+, дозволяє студентам проводити один або два семестри за кордоном, отримуючи знання від провідних світових університетів та покращуючи свої професійні компетенції.

Протягом весняного семестру 2023-2024 навчального року 18 науково-педагогічних працівників та 39 студентів Полтавської політехніки стали учасниками програм мобільності в університетах Австрії, Естонії, Литви, Латвії, Польщі, Румунії, Словаччини, Нідерландів, Німеччини.

За програмами міжнародної академічної мобільності Полтавська політехніка співпрацює з понад сотнею університетів та організацій у всьому світі – у Великій Британії, США, Канаді, Польщі, Німеччині, Норвегії, Франції, Італії, Данії, Греції, Швеції та інших країнах. Серед партнерів Полтавської політехніки – Університет Грінвіча (Велика Британія), Університет Флориди (США), Королівський технологічний інститут (Швеція), Університет Тюбінгена (Німеччина), Університет Камеріно (Італія), Краківський політехнічний інститут імені Тадеуша Костюшки (Польща), Ризька міжнародна школа економіки та ділового адміністрування (Латвія).

У медіацентрі Полтавської політехніки наголосили, що стажування у провідних компаніях та організаціях за кордоном сприяє професійному зростанню студентів і молодих науковців та підвищенню їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

 

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – структурні підрозділи

Навчально-науковий інститут архітектури, будівництва та землеустрою НУ «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»

Навчально-науковий інститут нафти і газу НУ «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та робототехніки НУ «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»

Навчально-науковий інституту фінансів, економіки, управління та права

Факультет філології, психології та педагогіки

Факультет фізичної культури та спорту

Полтавський фаховий коледж нафти і газу НУ «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»

Миргородський фаховий коледж імені Миколи Гоголя НУ «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка»

 

 

 




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus



"Матрица" от ShantiOlga активирует изобилие

Заведующий рефракционным отделением клиники микрохирургии глаза АйМед Кирилл Светлаков: как снизить нагрузку на глаза при работе с гаджетами

Финалист шоу “Голос” Сергей Арутюнов остался без голоса. Артист находится в больнице, состояние тяжёлое.

РОССИЯ ПРОВЕРИТ ЦРУ И СЕКРЕТНУЮ СЛУЖБУ США?!


В СЛД «Абакан» филиала «Красноярский» компании «ЛокоТех-сервис» поступили новые электровозы 3ЭС5К

"Матрица" от ShantiOlga активирует изобилие

Заводы АО "Желдорреммаш" выбирают лучших в своей профессии

Восстановление запястья после неправильной репозиции костей за 1 прием


Warner will not be considered for 2025 Champions Trophy: Bailey

UFC Denver video: Abdul Razak Alhassan vs. Cody Brundage ends in no-contest after illegal blows

See the $10M New Orleans mansion with a grisly past that lured a potential new buyer in less than a day

Bears Reportedly Played A Big Part In Giants Losing Saquon Barkley


Водопады "Три сестры"

Владимир Путин открыл движение по обходах Твери и Тольятти

Независимый ремонт: как «Грузовичкоф» обеспечивает исправное состояние большого автопарка

Из России с деньгами и любовью... к Западу. Высокопоставленные "слуги народа" массово бегут за границу


How well does XCOM: Enemy Within hold up today?

I didn't expect my favorite cozy MMO to do a crossover with a Finnish children's series

Двадцать пять человек за одним столом под звуки караоке – это было шедеврально!

Former Bungie lead counsel explains how the studio nailed one of Destiny 2's most infamous leakers



Судебный процесс над экс-сенатором Сабадашем перенесли из Петербурга в Москву

Заводы АО "Желдорреммаш" выбирают лучших в своей профессии

Филиал № 4 ОСФР по Москве и Московской области информирует: За полгода 14,9 тысячи жителей Московского региона оформили страховую пенсию в автоматическом режиме на портале госуслуг

Рекой подать. Туристы рассказали, куда едут в круизы из Москвы




Роль гастрономической критики в развитии ресторанной индустрии

Власти Вологодской области анонсировали дополнительные рейсы в Москву

Вместо тысячи слов: почему мы часто используем эмодзи

В фильме «Джентльмены удачи» нашли киноляп с татуировками Доцента


В Подмосковье важно обновить энергосистему — Андрей Воробьев

Фестиваль «Имена России» собрал талантливую молодёжь со всей страны

Эксперт Ермаков рассказал, сколько сна необходимо для оптимальной работы мозга

Мужчина домогался девятилетней девочки у фонтана в центре Москвы


Алькарас обратился к Джоковичу после финала Уимблдона

Карлос Алькарас за день до финала Уимблдона играл в гольф

Крейчикова выиграла второй турнир «Большого шлема» и вернется в топ-10

Independent: Кейт Миддлтон посетила финал Уимблдона, несмотря на болезнь


Эксперт Ермаков рассказал, сколько сна необходимо для оптимальной работы мозга

Жителей Черемушек приглашают на мастер-класс по уходу за собой 18 июля

Фестиваль «Имена России» собрал талантливую молодёжь со всей страны

Золото бьет все рекорды. Цена обновила исторический максимум


Музыкальные новости

16-летний москвич Илья Понти удостоен гран-при Международного конкурса юных вокалистов Елены Образцовой

Розенбаум поблагодарил движение «МотоАнгелыДетям» и вручил им гитару

Киркоров милостиво снизил сумму иска к Любови Успенской

Фестиваль в Ходженте посвятили 90-летию Юрия Визбора



Филиал № 4 ОСФР по Москве и Московской области информирует: За полгода 14,9 тысячи жителей Московского региона оформили страховую пенсию в автоматическом режиме на портале госуслуг

Заводы АО "Желдорреммаш" выбирают лучших в своей профессии

Судебный процесс над экс-сенатором Сабадашем перенесли из Петербурга в Москву

Рекой подать. Туристы рассказали, куда едут в круизы из Москвы


В Оренбургском филиале АО «Желдорреммаш» освоен ремонт нового оборудования для тепловозов «Витязь», работающих на БАМе

Катя Адушкина, AdrenalinHouse, Jazzdauren и другие артисты и блогеры зажгли на сцене Академии Игоря Крутого на VK Fest

Общество: Скоростное движение в обход Твери и Тольятти укрепит экономику и логистику России

«Мне не комфортно само прикосновение от нового человека, а от мужчины так вообще!» Фигуристке Евгении Медведевой не понравился тактильный контакт с экстрасенсами в реалити «Место силы» на ТНТ


СК РФ: число отравившихся шаурмой на севере Москвы выросло до 17

Столичный СК: число отравившихся шаурмой на Дмитровском шоссе выросло до 17

В Подмосковье сотрудники Росгвардии задержали нетрезвого водителя

Общество: Скоростное движение в обход Твери и Тольятти укрепит экономику и логистику России


Представители муниципалитетов Псковской области окончили федеральную «Школу мэров»

Названа стоимость проезда из Москвы в Петербург по М-11

Путинскую трассу в следующем году продлят от Екатеринбурга до Тюмени

Путин на Lada Aura дал старт движению по новым трассам в обход Твери и Тольятти


Число заболевших коронавирусом в России увеличилась на 3,1 процента




Восстановление запястья после неправильной репозиции костей за 1 прием

Сеть клиник «Будь Здоров» открывает новое направление лечения — ВМАС-терапию

Врач дерматолог-косметолог Мадина Байрамукова: как уберечь себя от укусов комаров и ос

Случайно упал, сломал рёбра. Врачи две недели пытались спасти экс-главреда "Ведомостей"


МИД РФ: Вашингтон дал Киеву карт-бланш на удары по российской территории

Зеленский намерен отобрать государственные награды у Азарова, Табачника, Ефремова. Напуганный Бойко - за

Сам придумал наступление, сам отразил: пресс-конференция Зеленского превратилась в сеанс одновременного вранья, шантажа и гипноза


Росгвардия обеспечила безопасность на футбольном матче в Москве

Соревнования по мини-футболу в честь 30-летия Центра подготовки Росгвардии прошли в Москве

Трусова и Игнатов сыграют свадьбу 17 августа

Тульские спортсмены завоевали медали Кубка России по плаванию


В Минске прошла рабочая встреча Александра Лукашенко и Олега Кожемяко

Лукашенко: Минск нацелен решать проблемы с соседями дипломатией, а не войной

Будем дипломатичными, пока сапог не ступит на нашу землю — Лукашенко

Олег Кожемяко и Александр Лукашенко обсудили создание морского порта в Приморье



Собянин рассказал, как провести летние каникулы в Москве

Собянин поддержал проведение 37-й Московской международной книжной ярмарки

Сергей Собянин рассказал о развитии производства промоборудования в Москве

Собянин рассказал о завершающем этапе строительства Южной рокады


Карта дня: как изменится климат вашего города через 60 лет

Сертификаты Wildberries в подписке от Инго Экосистемы

В Москве построят еще 200 зарядных станций для электромобилей

На биостанции в «Лосином острове» родился Бэмби


СК: бывшего главу депкультуры Москвы Кибовского обвинили в получении 8 взяток

Золото бьет все рекорды. Цена обновила исторический максимум

Жителей Черемушек приглашают на мастер-класс по уходу за собой 18 июля

Нонна Гришаева рассказала о своих болевых точках


Дни рождения

Гребцы Архангельской области выступают на Всероссийских соревнованиях

АО «Транснефть - Север» в I полугодии 2024 года выполнило диагностику более 1 тыс. км трубопроводов в 4 регионах

Многолетнюю мерзлоту будут изучать в Амурской области


Дорогу, в провале которой в 2014 году погибли 6 человек, снова закрыли

Круиз-викторина "Твоей истории негромкой мне дорог каждый уголок"

Люди в тюрьмах на жару в Крыму не жалуются

В рейтинге городов России по объемам ввода жилья Севастополь на 29 месте, Симферополь — 73


В Киргизии задержан племянник президента Жапарова

Росгвардейцы обеспечили безопасность проведения Кавказского инвестиционного форума

Андрей Воробьев призвал усилить пожарную безопасность в лесах Подмосковья

Фестиваль «Имена России» собрал талантливую молодёжь со всей страны












Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Уимблдон

Карлос Алькарас за день до финала Уимблдона играл в гольф






Росгвардейцы обеспечили безопасность проведения Кавказского инвестиционного форума

Фестиваль «Имена России» собрал талантливую молодёжь со всей страны

Золото бьет все рекорды. Цена обновила исторический максимум

СК: бывшего главу депкультуры Москвы Кибовского обвинили в получении 8 взяток