2024

Новости за 27.04.2024

Dusno v Liverpoolu. Salah se pohádal s Kloppem

Sport.cz

Po remíze 2:2 na West Hamu jsou šance fotbalistů Liverpoolu na titul v Premier League téměř mizivé. Navíc se zdá, že v týmu nepanuje stoprocentní pohoda. Svědčí o tom moment ze závěru sobotního klání, kdy se do sebe pustili hvězdný Mohamed Salah a trenér Jürgen Klopp.

Агент Кейта Бальде высказался о возможном возвращении игрока в «Спартак»

Чемпионат.com (футбол)

Футбольный агент Густаво Гони, представляющий интересы сенегальского нападающего московского «Спартака» Кейта Бальде, выступающего на правах аренды с правом выкупа за «Эспаньол», высказался о возможном возвращении игрока в стан красно-белых.

Remis w hicie Serie A

Polsatnews.pl (sport)

Trzeci w tabeli Juventus zremisował u siebie z wiceliderem Milanem 0:0 w szlagierze 34. kolejki włoskiej Serie A. W bramce gospodarzy wystąpił Wojciech Szczęsny, a od 62. minuty w ataku - Arkadiusz Milik. Skrót meczu Juventus - Milan w załączonym materiale wideo.

Szarpanina po zakończeniu finału PlusLigi! "Karygodne zachowanie" (WIDEO)

Do ogromnych kontrowersji doszło w ostatniej akcji sobotniego finału PlusLigi pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Po ostatnim gwizdku gospodarze rzucili się do sędziego, a chwilę później pod siatką zaczęła się przepychanka.

Филиал № 4 ОСФР по Москве и Московской области информирует: В Московском регионе свыше 11,3 тыс. неработающих родителей получают пособие по уходу за ребенком до 1,5 лет

Wielki skandal w finale PlusLigi. Karygodny błąd sędziów podczas piłki meczowej

Sport w INTERIA.PL

Drugi mecz finałowy o mistrzostwo PlusLigi pomiędzy Jastrzębskim Węglem a Aluron CMC Wartą Zawiercie zakończył się niewyobrażalnym skandalem. Warta zwyciężyła w tym spotkaniu 3:1, ale w kluczowym momencie sędziowie popełnili rażący błąd, który ostatecznie przesądził o losach drugiego finału. W tym momencie możemy być pewni, że Jastrzębski Węgiel łatwo nie pogodzi się z tym, co wydarzyło się pod koniec czwartego seta.