2024

Новости за 28.04.2024

Наставник «Ордабасы» оценил ничью с «Елимаем» и пожаловался на поле в Семее

Sports.kz

Главный тренер «Ордабасы» Александр Седнев прокомментировал ничью с «Елимаем» (1:1) в матче 6-го тура Казахстанской Премьер-Лиги, сообщает Sports.kz со ссылкой на пресс-службу шымкентского клуба.

Volland zweimal im Pech: Union verpasst Sieg in Mönchengladbach

Kicker.de

In einem zähen Sonntagsspiel haben sich Borussia Mönchengladbach und Union Berlin 0:0 getrennt. Ärgern dürften sich die Gäste aus Köpenick, die vor allem nach der Pause ein gutes Spiel machten und einige Chancen liegenließen.

Damian Przytuła: Rywale nas zdominowali, a my nie potrafiliśmy się podnieść. WIDEO

Sport w INTERIA.PL

Szczypiorniści ORLEN Wisły Płock rozgromili Górnika Zabrze 34:19 w drugim meczu półfinału ORLEN Superligi i awansowali do finału rozgrywek, w którym zmierzą się z Industrią Kielce. - Rywale nas zdominowali, a my nie potrafiliśmy się podnieść - powiedział Damian Przytuła, rozgrywający Górnika Zabrze.

Arbiter z widłami przy linii bocznej. Mecz natychmiast przerwany, wideo krąży po sieci

Do niecodziennego wydarzenia doszło w trakcie niedzielnego meczu Wehen Wiesbaden - Greuther Fürth w 2. Bundeslidze. Spotkanie zostało przerwane po 30 minutach gry. Powodem było ujawnienie głębokiej dziury w murawie bezpośrednio przy linii bocznej. Arbiter uznał, że bezpieczeństwo zawodników jest zagrożone i... wziął sprawy w swoje ręce. Chwycił najpierw za widły, potem za wiadro i w popisowy sposób załatał wyrwę w nawierzchni. Nagranie wideo tej sytuacji robi w sieci furorę.

Хилл: Возможно Ньюи стоит рассмотреть такой вариант

F1Report.Ru

Чемпион мира 1996 года Деймон Хилл назвал интересный вариант продолжения карьеры для главного конструктора коллектива Red Bull Эдриана Ньюи. Деймон Хилл: "Я не знаю, обдумывал ли Эдриан Ньюи возможность...

В Воскресенске росгвардейцы задержали гражданку, находящуюся в федеральном розыске

Jastrzębski Węgiel po raz czwarty! Ogromne emocje w finale PlusLigi

Polsatnews.pl (sport)

Jastrzębski Węgiel pokonał Aluron CMC Wartę Zawiercie 3:1 w trzecim meczu finału PlusLigi. Jastrzębianie wygrali 2—1 w rywalizacji do dwóch zwycięstw i po raz czwarty w historii wywalczyli mistrzostwo Polski siatkarzy. W finałowej rywalizacji nie brakowało emocji, zwrotów akcji i bardzo dobrej gry.