2024

Новости за 11.05.2024

SESTŘIH: Plzeň - Slovácko 4:2. Šulc dal hattrick a zařídil Viktorii výhru

iSport.cz

Fotbalisté Plzně ve 2. kole ligové nadstavbové skupiny o titul porazili díky hattricku Pavla Šulce Slovácko 4:2. Domácí ofenzivní univerzál otevřel v 16. minutě skóre, ve 32. minutě srovnal premiérovým gólem v ročníku nejvyšší soutěže Michal Kohút. Ještě do pauzy vrátil Viktorii vedení kapitán Lukáš Hejda, v 70. minutě ale znovu odpověděl z penalty Marek Havlík. V nastavení si však poradil s pokutovým kopem i Šulc, který následně zpečetil výsledek a s 18 brankami poskočil do čela tabulky kanonýrů.

SESTŘIH: Baník - Boleslav 0:1. Hosté blíž Evropě, Ostravané šance nedali

iSport.cz

Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli v druhém kole ligové nadstavby ve skupině o titul souboj o čtvrté místo tabulky v Ostravě 1:0. Vítězství zajistil hostům už ve třetí minutě vlastní gól domácího Jiřího Bouly. Baník se pak přes výraznou převahu neprosadil a popáté za sebou nezvítězil. Středočeši ve třetím vzájemném duelu v sezoně po předchozích dvou porážkách poprvé uspěli a mají před Slezany dvoubodový náskok na čtvrté příčce, která zaručuje účast v kvalifikaci Evropské konferenční ligy.

iSport.cz

Колорадо Рэпидз - Сан-Хосе Эртквейкс: прогноз на матч

FootBoom.com)

В воскресенье, 12 Мая в рамках турнира MLS сезона 2024 состоится 0-го тура между командами Колорадо Рэпидз и Сан-Хосе Эртквейкс. Матч начнется в 04:30 в городе Денвер на стадионе "Дикс Спортинг Гудс Парк". Арбитр: Натали Саймон.

Премьер-лига. "Спартак" - "Краснодар" - 1:0.

Футбол на Куличках (football.kulichki.net)

Премьер-лига, 28-й тур. 11 мая. Москва. Стадион "Лукойл-Арена". Судья - Артём Чистяков (Азов). Спартак (Москва) - Краснодар (Краснодар) - 1:0 (1:0). Гол: Зобнин, 35 (1:0). Статистика матча. Он-лайн трансляция.

Внешний вид Хрома испортили. Как вернуть?

Djoković nagle ruszył do kibiców. "Nadzwyczajne" środki bezpieczeństwa

Sport w INTERIA.PL

Jeśli ktoś zastanawia się jeszcze, jak po piątkowym wypadku miewa się Novak Djoković, to nie musi żywić obaw. W sobotę Serb niespodziewanie wyszedł do kibiców, by rozdać autografy. Tym razem wyglądał cokolwiek osobliwie - na głowie miał czapeczkę z daszkiem, a na niej... kolarski kask. To efekt stłuczenia głowy z poprzedniego dnia, co było następstwem nieszczęśliwego splotu okoliczności. Jak widać "Nole" nie doznał większego uszczerbku i na brak dobrego humoru nie narzeka.

Spa WEC race to resume after major Cadillac and BMW accident

Motorsport.com (ru)

Bamber was pressuring Neel Jani's Proton Porsche 963 LMDh for third place with a little under two hours remaining in the race when the pair came upon the battle for fourth in the LMGT3 class on the run to Les Combes.With Jani delayed slightly behind Gelael's WRT-run BMW M4 GT3 and the D'Station Aston Martin Vantage of Erwan Bastard, Bamber had a run on the Swiss rounding the Kemmel Straight's ...Keep reading

Уимблдон

Уимблдон. 1 июля. Мирра Андреева и Синнер сыграют последним запуском, Медведев стартует в 15:00