Добавить новость
ru24.net
World News
Сентябрь
2021

15. ročník Středoškolského poháru – Zbraslav

0

Ingolf – Středoškolský pohár, Zbraslav (23.9.2021)

Čtvrtek
Novým držitelem Středoškolského poháru se stalo družstvo Art-Econ-SŠ a VOŠ Praha ve složení Melánie Vendelbergerová, Matyáš Vysušil a Jan Vdovka. 
Druhé místo získal tým Gymnázia Jana Palacha Praha, který tvořili Natálie Saint Germain a Timotej Formánek. Třetí skončilo Gymnázium Josefa Kainara z Hlučína, za který hráli Klára Bradáčová, Jan Haladej a Viktor Sokolovský.

Nejlepší výsledek mužů 72 (E) ran zahrál Jan Wdowka z Art Econ:
Nejlepší výsledek žen 77 (+5) ran zahrála Natálie Saint Germain z Gymnázia Jana Palacha.

Výsledky 

 

 

 

Středoškolský pohár 2020

Úvod
Na hřišti Prague City Golf Clubu na Zbraslavi se  ve čtvrtek 23.9.2021 odehrál 15. ročník Středoškolského poháru družstev a jednotlivců. Účastní se 10 týmů.

Akce byla založena v roce 2006 jako soutěž tříčlenných středoškolských družstev z České republiky a Slovenska. V roce 2021 se bude konat jubilejní 15. ročník. V loňském roce byla do propozic přidána možnost účasti družstev druhého stupně základních škol a prvních čtyřech ročníků osmiletých gymnázií.

Nově mohli startovat i jednotlivci v individuální soutěži!! Vítězové získají titul Nejlepší Středoškolský golfista roku 2021 ČR. Tedy hraje sám za sebe i za školu

V evropském měřítku se jedná o unikátní golfovou událost, která má již své „odsouhlasené“ kopie a následovníky v okolních zemích.

Akcí prošli za doposud odehraných 14 ročníků prakticky všichni reprezentanti a slavná jména českého golfu: kromě zmíněných výše i Filip Mrůzek, Klára Spilková, Kateřina Krásová, Jiří Zuska, Sára Kousková a mnozí další. A špičkové sportovní úrovni svědčí mimo jiné i průměrný handicap účastníků soutěže. V roce 2021 měl hodnotu 4,6.

Ingolf.cz    Středoškolský pohár 2020

 

The post 15. ročník Středoškolského poháru – Zbraslav appeared first on Golf.cz.




Moscow.media
Частные объявления сегодня





Rss.plus




Спорт в России и мире

Новости спорта


Новости тенниса
Елена Рыбакина

Елена Рыбакина сделала неожиданное признание о себе






Житель Подмосковья выманил у многодетной семьи из США пять миллионов рублей

Депутат Никитин: для пенсии в 110 тыс. рублей нужно иметь 639 пенсионных баллов

Вторичный рынок оказался в руках продавцов: эксперты рассказали, сколько это продлится

Юрист Хаминский предупредил о новом порядке выдачи свидетельств о наследстве