2018

Новости за 07.01.2018

Hotel se zaměřil výhradně na tlouštíky. A stal se z něj zlatý důl

ECHO24

Hotel na bahamském ostrově Eleuthera na první pohled vypadá jako běžný karibský rezort. Při pozornějším pohledu je zde však několik zásadních rozdílů. Je totiž speciálně navržen tak, aby vyhovoval obézním lidem, píše na svých internetových stránkách CNN.

Svoboda slova bude brzy luxus, říká Charlie Hebdo tři roky po atentátu

iDNES.cz

Nepřetržitý policejní doprovod, výhrůžky na sociálních sítích a obrovské investice do ochrany autorů. Tak líčí redakce francouzského satirického týdeníku Charlie Hebdo svůj provoz tři roky po atentátu, při němž zemřelo dvanáct lidí.

iDNES.cz

Nejlepším starším dorostencem českého fotbalu byl už podruhé vyhlášen Michal Sadílek. Osmnáctiletý záložník PSV Eindhoven v anketě Fotbalové asociace ČR porazil druhého Martina Graiciara z Liberce a třetího Antonína Růska z Brna a obhájil loňský triumf.

Zeman tyhle volby zase vyhraje, napsal mezinárodní expert. A poprosil jeho voliče o osm minut času

Parlamentnilisty.cz

Marketingový expert Martin Jaroš se obrátil na příznivce Miloše Zemana a požádal je o pár minut čau. Uznal, že současný český prezident má své kvality. Třeba tu, že nešel do politiky pro peníze. Bohužel se prý v sídle českých králů obklopil „špínou“, které jde o peníze v první řadě. Jaroš přidal ještě dvě nesporné kvality Miloše Zemana. Ani ty však podle reklamního experta nestačí k tomu, aby v úřadě prezidenta pokračoval dalších pět let.

Hokejisté Vítkovic ovládli zápas, Litvínov porazili 6:3 - Moravskoslezský denik

Sport – Zprávy Google

Moravskoslezský denik

Hokejisté Vítkovic ovládli zápas, Litvínov porazili 6:3
Nedali jim šanci! Hokejisté Vítkovic přehráli v nedělním utkání 38. kola extraligy Litvínov 6:3 a za druhým Hradcem Králové se drží na jediný bod. Ostravané rozhodli o svém vítězství během úvodních 23 minut, kdy si vypracovali čtyřbrankový náskok ...

a další »

Prezidentské kampaně vrcholí, čas ukousnou superdebaty - Novinky.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

Novinky.cz

Prezidentské kampaně vrcholí, čas ukousnou superdebaty
Novinky.cz
Prezidentští kandidáti stráví poslední týden kampaně před pátečními a sobotními prezidentskými volbami především účastí v různých debatách. Na jiné aktivity podle svých slov nebudou mít čas. Někteří zvažují ještě oslovení voličů rozesláním letáků či ...
ROZHOVOR: Rozmanitost k demokracii patříLidovky.cz
Prezidentem bude podle průzkumů znovu Zeman, nebo DrahošČeské noviny
Topolánek... Читать дальше...

Fair play Jaroměřského nepomohlo: Máme víc šancí a dostaneme haluz

iSport.cz

Úvodních 58 minut bojovali, dřeli a drželi čisté konto. 72 vteřin před koncem třetí třetiny však přišla střela domácího Tomáše Bartejse, která se v letu otřela o brusli olomouckého beka Jana Jaroměřského a zapadla za Konrádova záda. „Ve třetí třetině jsme měli stoprocentně víc šancí než Kometa, ale nedáme gól a dostaneme takovou haluz, to je pak těžké,“ litoval Jaroměřský po těsné prohře 0:1 na ledě Komety.

Fair play nepomohlo. Máme víc šancí a dostaneme haluz, štve Jaroměřského

iSport.cz

Super zážitek, kluci mi moc pomohli, liboval si Lukeš po první vychytané nule

Sport.cz

Sezónu plnou premiér a postupných kroků v kariéře prožívá hokejový brankář Štěpán Lukeš. V září se poprvé dostal na soupisku týmu Chomutova v extralize, začínal v roli brankářské dvojky a po odchodu Jána Laca do Sparty převzal post klubové jedničky mezi tyčkami. Stačil už uspět v bratrském derby v Litvínově, za který hraje jeho starší sourozenec a útočník František Lukeš, a v neděli proti Zlínu (2:0) vychytal svoje první čisté konto v extralize. „Je to super,“ usmíval se Štěpán Lukeš.

Sadílek z PSV je nejlepším dorostencem roku. Vyrovnal Maška a Černého

iSport.cz

Nejlepším starším dorostencem českého fotbalu se podruhé stal Michal Sadílek. Osmnáctiletý záložník PSV Eindhoven v anketě Fotbalové asociace ČR porazil druhého Martina Graiciara z Liberce a třetího Antonína Růska z Brna a obhájil loňský triumf. Výsledky byly vyhlášeny na 16. galavečeru Grassroots neprofesionálního fotbalu na pražském Žofíně.

Kantor ve Vítkovicích znovu nedochytal. Jsme ve sra..., tady to vždy vyvrcholí, říkal litvínovský gólman

Sport.cz

Podruhé za sebou nebylo gólmanovi Litvínova Pavlu Kantorovi přáno dochytat utkání na vítkovickém ledě. Stejně jako v říjnu loňského roku, kdy prohrál Litvínov ve Vítkovicích 3:7, tak i v nedělním souboji 38. kola se bývalý vítkovický gólman po pátém góle ve své síti nechal v 31. minutě utkání vystřídat Michaelem Petráskem. A Litvínov v Ostravě znovu vysoko prohrál 3:6.