Outsider Media

Evropané žádají vrátit Evropské unii nezávislost na USA * Spojené státy se chovají jako škrtič a Evropa před nimi nemá sedět jako králík * Ve Štětíně rozprášili piknik gayů určený pro děti * Situace kolem Sýrie se začala vyostřovat po bezvýsledné schůzce Patruševa s Boltonem

Vinohrady při návratu do superligy slavily výhru nad Znojmem

iDNES.cz

Florbalisté Sokola Královské Vinohrady ozdobili návrat do superligy po dvou letech domácí výhrou nad Znojmem 6:5. V dalším duelu úvodního kola zvítězil Tatran Střešovice v pražském derby nad Spartou 6:5 v prodloužení, úspěšnou premiéru v roli hlavního kouče si odbyl asistent trenéra české reprezentace Milan Fridrich.

Česko - Ukrajina 1:2, fotbalisté byli horší, inkasovali až v nastavení

iDNES.cz

Čeští fotbalisté vstoupili do Ligy národů porážkou. V úvodním utkání své skupiny ve druhé úrovni soutěže podlehli doma Ukrajině 1:2, když druhý gól dostali ve třetí minutě nastavení. Hosté byli celý zápas herně jasně lepší, ale brzy prohrávali po trefě Schicka a z mnoha útočných akcí se jim dlouho nedařilo skórovat.