2019

Новости за 30.08.2019

Z debaklu obavy nemám, říká Muchová před bojem s legendou

Sport.cz

I touha zahrát si se Serenou Williamsovou pomohla tenistce Karolíně Muchové zvládnout na US Open druhé kolo. V odloženém utkání zdolala po boji Sie Šu-wej z Tchaj-wanu a v pátek se pokusí slavnou Američanku v boji o osmifinále ve Flushing Meadows zaskočit.

Muchová v New Yorku. Koncert, oběd s hvězdou a teď šlágr na Ashe Stadium - iDNES.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Muchová v New Yorku. Koncert, oběd s hvězdou a teď šlágr na Ashe Stadium  iDNES.cz
  2. Tenis - US Open | Kvitová končí na US Open! Muchová vydřela těžkou bitvu a jde na Serenu  Sport.cz
  3. Rekordmanka Karolína Plíšková. V posledních devíti grandslamech v řadě postoupila vždy do třetího kola  iRozhlas.cz
  4. Plíšková v roli novinářky. Bleskově smetla neznámou Gruzínku a šla psát pro BBC  Aktuálně.cz
  5. Kvitová končí na US Open! Muchová vydřela těžkou bitvu a jde na Serenu... Читать дальше...

Čeští volejbalisté v přípravě podlehli Francii v tie-breaku

iDNES.cz

Čeští volejbalisté v přípravě na mistrovství Evropy podlehli na turnaji ve Francii domácímu výběru 2:3. Svěřenci trenéra Michala Nekoly nad jedním z favoritů šampionátu dvakrát vedli, ale nakonec prohráli po setech 25:20, 18:25, 25:21, 21:25 a 9:15.

Muchová v New Yorku. Koncert, oběd s hvězdou a teď šlágr na Ashe Stadium

iDNES.cz

Gigantický kotel pro 24 tisíc diváků. Drtivá většina z nich si bude přát její porážku. Tenistka Karolína Muchová tuší, že ji v pátek čeká zatraceně těžká prověrka. Ve třetím kole US Open se na centrkurtu střetne s legendární Serenou Williamsovou. „Ten stadion je obrovský. Bude to silný moment, snad ho zvládnu,“ řekla.