Při úklidu haly byly nalezeny zapomenuté věci. Kdo je pozná, ať se ozve panu Glückovi – 608 620 707 nebo na můj kontakt. Pavel Prázdný

Sparta měla kopat penaltu, rozhodčí poškodil i Teplice v Opavě - iDNES.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Sparta měla kopat penaltu, rozhodčí poškodil i Teplice v Opavě  iDNES.cz
  2. Komise rozhodčích: sudí Berka poškodil Teplice, chybovalo se i na Spartě  iSport.cz
  3. Rozhodčí neměl vyloučit teplického Shejbala v Opavě. Sparta měla kopat v Karviné penaltu  iRozhlas.cz
  4. Vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Nejhorší pro nás jsou neziskovky, co dělají romobyznys. Klaus při tour po republice přijel do Chanova a toto se od místních dozvěděl

Parlamentnilisty.cz

Poslanec a předseda hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší se na své tour po republice rozhodl navštívit Mostecký region a nevynechal zde ani nechvalně proslulé sídliště Chanov. Dal se také do řeči s místním obyvatelstvem a skončil šokován. „Nejhorší pro nás jsou neziskovky, které dělají romobyznys,“ řekli mu místní. Klaus o tom informoval na sociálních sítích a v komentářích následně došlo i na ostrý názor na bývalého ministra pro lidská práva a rovné příležitosti Jiřího Dienstbiera, který často práci neziskových organizací v minulosti hájil.

Sparta měla kopat penaltu, rozhodčí poškodil i Teplice v Opavě

iDNES.cz

Ve 12. kole fotbalové ligy došlo k chybě rozhodčích na Spartě, ti domácím v souboji s Karvinou upřeli v prvním poločase penaltu. Sudí Ondřej Berka poškodil fotbalisty Teplic, když jim v 72. minutě utkání v Opavě nesprávně vyloučil Jana Shejbala po souboji s domácím Karolem Mondekem. Podle komise rozhodčích o faul nešlo a hra měla pokračovat.

Další články k tématu:
  • Sparta - Karviná 4:0, přesvědčivou výhru řídil hattrickem Kozák
  • Opava - Teplice 0:1, hosté v závěru udeřili v oslabení... Читать дальше...

Komise rozhodčích: sudí Berka poškodil Teplice, chybovalo se i na Spartě

iSport.cz

Sudí Ondřej Berka v uplynulém 12. kole první ligy poškodil fotbalisty Teplic, když jim v 72. minutě utkání v Opavě nesprávně vyloučil Jana Shejbala po souboji s domácím Karolem Mondekem. Podle komise rozhodčích o faul nešlo a hra měla pokračovat. Chybovali i sudí na Spartě, kde domácím v souboji s Karvinou upřeli v prvním poločase penaltu.

PlayStation 5 se začne prodávat před Vánoci 2020, bude mít rychlý disk a lepší ovladač - Hospodářské noviny

1. PlayStation 5 se začne prodávat před Vánoci 2020, bude mít rychlý disk a lepší ovladač  Hospodářské noviny
  2. PlayStation 5 vyjde příští Vánoce, nový bude ovladač i uživatelské rozhraní  iDNES.cz