Новости за 09.10.2019

Pogrebinský: příslušníci Azova v Zolotém by mohli být zatčeni silami Zelenského

Nova Republika

9. 10 2019     pravda
Jednání s bojovníky Azova, umístěnými v šedé zóně, umožní pochopit, co je zač Arsen Avakov v týmu Zelenského, soudí politolog Michail Pogrebinský. "Veteráni" pluku Azov zaujali pozice v obci Zolotoje na Donbasu, uvedl na videu na YouTube bývalý poslanec Rady Andrej Bilecký. Prohlásil, že bojovníci učinili tento krok na žádost místních obyvatel. Po ústupu ukrajinské armády se údajně bojí se ocitnout v "šedé zóně".

Poznamenejme, že na 7. října bylo určeno stažení... Читать дальше...

Hokejisté Liberce i Hradce Králové mají v Lize mistrů šanci postoupit

iDNES.cz

Hokejisté Liberce i Hradce Králové udrželi před závěrečným 6. kolem základních skupin Ligy mistrů šanci na postup do play off. Hradec se výhrou 2:1 na ledě Štýrského Hradce posunul na postupovou druhou pozici, Liberec vydřel vítězství 3:2 na samostatné nájezdy v Augsburgu.