World News in Czech
Январь
2020

Новости за 15.01.2020

Česko - Ukrajina 23:19, Výborně! Čeští házenkáři vybojovali na ME postup ze skupiny - Sport.cz

Hlavní události – Zprávy Google (ru)

1. Česko - Ukrajina 23:19, Výborně! Čeští házenkáři vybojovali na ME postup ze skupiny  Sport.cz
  2. Házenkáři vydřeli na Euru postup ze skupiny, Ukrajince vychytal Galia  Sport iDNES.cz
  3. Ukrajina - Česko 19:23. Házenkáři zvládli duel o vše a postupují  iSport.cz
  4. Házenkáři ve druhém poločase otočili a porazili na ME Ukrajinu. Postoupili ze skupiny  Aktuálně.cz
  5. Čeští házenkáři zvládli klíčový duel a na ME jdou dál  ČT sport
  6. Vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy... Читать дальше...

Finále Ligy mistrů? Zní to krásně, zářil Nedomlel. A vyzdvihl český hokej

iDNES.cz

Zatímco v extralize to není úplně ono, v hokejové Lize mistrů jako by nastupoval úplně jiný Hradec Králové. Lepší, preciznější. A také odolnější v obraně. Vždyť Mountfield v šesti duelech play off inkasoval dohromady jen třikrát. Jedním z důvodů je i bek Richard Nedomlel, který v semifinále s Djurgaardenem střílel góly i rozdával hity. „Je to úspěch jak pro Hradec, tak pro český hokej,“ vážil si postupu Nedomlel.