2020

Новости за 12.02.2020

Na Benešovsku uzavřela dálnici D1 nehoda kamionu a osobního auta

iDNES.cz

Na 46. kilometru ve směru na Brno uzavřela ve středu večer dálnici D1 na Benešovsku nehoda nákladního a osobního auta. Osobní auto narazilo zezadu do kamionu. Při nehodě se těžce zranil jeden člověk. Podle policejního mluvčího Zdeňka Chalupy na místě zasahoval vrtulník.

Další články k tématu:
  • D1 u Humpolce blokovala nehoda, kolona na Brno měla 15 kilometrů
  • Převrácený kamion s masem komplikoval provoz na D1 na Novojičínsku
  • Hořící kabina a smrtelná nehoda zastavily dálnici D1... Читать дальше...

Královéhradecký kraj přejde na DVB-T2! Jak neztratit oblíbené kanály?

Mediafax

Pokud přijímáte televizní signál přes klasickou anténu, je nutné ověřit, jestli vaše televize nebo set-top box podporují nový formát vysílání DVB-T2. Přístroj má na sobě štítek s označením DVB-T2 HEVC. Tato informace by měla být uvedena i v manuálu. Ověřit to můžete i tak, že naladíte jakýkoliv kanál a za jeho názvem vidíte /T2, například Nova/T2.

Jágr řval na rozhodčího, trenér Kladna nechápal: Vždyť od toho stál půl metru...

Sport.cz

Šlo o moment, který byl jedním z klíčových celého utkání. Běžela 33. minuta extraligového souboje mezi domácími hokejisty Kladna a Zlína, když hostující Ondráček tečí na hranici brankoviště poslal hosty do vedení 2:1. Hráči i trenéři Rytířů se mohli uvztekat, podle nich několik vteřin předtím předcházel akci ofsajd. Rozhodčí však trefu uznali a ani televizní záběry nedokázaly rozklíčovat, jestli kotouč opravdu na chvíli opustil kladenské obranné pásmo a došlo tak k postavení mimo hru.

SESTŘIHY: Jandač se vrátil do Sparty porážkou. Jágr dal gól, Kladno padlo

iSport.cz

Trenér Josef Jandač se po čtyřech letech vrátil na střídačku Sparty, která doma nestačila ve 44. kole hokejové extraligy na Mountfield HK 2:3. Na svém ledě se nedařilo ani dalším favoritům: Kometa překvapivě podlehla Vítkovicím 2:5 a Třinec padl s Mladou Boleslaví 4:6. Alespoň dvoubodovou výhru 5:4 v prodloužení proti Litvínovu zachránil vedoucí Liberec. Trápící se Kladno pak natáhlo šňůru proher na číslo sedm, když i přes trefu Jaromíra Jágra prohrálo se Zlínem 2:3.

SESTŘIHY: Jandač se vrátil do Sparty porážkou. Jágr dal gól, ale Kladno padlo

iSport.cz

Hodně překvapivých výsledků nabídlo středeční 44. kolo Tipsport extraligy. Josef Jandač se po čtyřech letech vrátil na střídačku Sparty, která doma nestačila na Mountfield HK 2:3. Na svém ledě se nedařilo ani dalším favoritům: Kometa překvapivě podlehla Vítkovicím 2:5 a Třinec padl s Mladou Boleslaví 4:6. Alespoň dvoubodovou výhru 5:4 v prodloužení proti Litvínovu zachránil vedoucí Liberec. Trápící se Kladno pak natáhlo šňůru proher na číslo sedm, když i přes trefu Jaromíra Jágra prohrálo se Zlínem 2:3.

První elektrické SUV od Škody má jméno! Automobilka projevila vynalézavost - Sputnik Česká republika

Sport – Zprávy Google

1. První elektrické SUV od Škody má jméno! Automobilka projevila vynalézavost  Sputnik Česká republika
  2. Zdroj života. Elektrické SUV Škoda Enyaq si vypůjčilo jméno z irštiny  iDNES.cz
  3. Škoda má jméno pro zcela nové SUV, nechybí v něm Q  Novinky.cz
  4. Zdroj života. Inspiraci pro jméno nového SUV našla Škoda v Irsku  denik.cz
  5. Nová elektrická Škoda už zná své jméno! Budou jí říkat Enyaq  Garáž.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci Zprávy Google

Kladenský kapitán už cítí paniku. Neobviňujme furt rozhodčí, říká

iDNES.cz

Po středeční prohře se Zlínem 2:3 už v Kladně mohou mluvit o velké krizi. Vždyť prohráli sedmé utkání v řadě, nechali se v extraligové tabulce přeskočit hokejisty Vítkovic a reálně jsou znovu ohrožení sestupem. Kapitán Jakub Strnad si to uvědomuje.