Architekt brexitu Cummings, který porušil karanténu, odstoupil z funkce - Aktuálně.cz

1. Architekt brexitu Cummings, který porušil karanténu, odstoupil z funkce  Aktuálně.cz
  2. „Kariérní psychopat“ Cummings opustil britského premiéra Johnsona  novinky.cz
  3. Johnsonova snoubenka začala čistit Downing Street, Mr. Brexit je v ohrožení  Seznam Zprávy
  4. Vlivný poradce britského premiéra Johnsona Dominic Cummings opustil svou funkci | Svět  Lidovky
  5. Premiéra opustil „mozek“. Hybatel brexitu Cummings skončil u Johnsona z minuty na minutu  Blesk.cz
  6. Zobrazit... Читать дальше...

Zlín se dočkal domácí výhry

Sport.cz

Hokejisté Zlína porazili v 17. kole extraligy Pardubice 3:2 po samostatných nájezdech a poprvé v sezoně se doma radovali z výhry i zisku bodů. Utkání rozhodl Antonín Honejsek. Pardubice prohrály popáté za sebou a i nadále jsou poslední, Zlín je devátý.

Univerzita Karlova odhalí bustu chirurgu Albertovi

Seznamzpravy.cz

Bustu chirurga Eduarda Alberta, od jehož smrti v září uběhlo 120 let, odhalí 17. listopadu zástupci Univerzity Karlovy. Z dalších akcí k výročí 17. listopadu UK plánuje také online předání vědeckých cen.

Rodiče v Avignonu už nesmí házet děti do školky přes plot

Novinky

Neobvyklá zákazová cedule se objevila na vstupní bráně mateřské školy v jihofrancouzském Avignonu. Zakazuje házet děti přes plot. V poslední době, když panují přísnější pravidla kvůli koronaviru a zejména nedávným teroristickým útokům, někteří rodiče nestíhali dovést své děti do školky včas, a tak řešili zavřenou bránu svérázným způsobem, píšou francouzská média.

Jednadvacítka vyhrála v Řecku a udržela šanci na ME

Ceske Noviny

Heráklion (Řecko) - Čeští fotbalisté do 21 let zakončili kvalifikaci mistrovství Evropy vydřeným vítězstvím 2:0 v Řecku a udrželi šanci na postup. O výhře hostujícího celku, který...

Řecko - Česko 0:2, Důležitá výhra v klíčovém souboji! Čeští mladíci posílili naději na ME - Sport.cz

Hlavní události – Zprávy Google (com)

1. Řecko - Česko 0:2, Důležitá výhra v klíčovém souboji! Čeští mladíci posílili naději na ME  Sport.cz
  2. Fotbalová jednadvacítka vydřela výhru v Řecku a udržela postupovou naději  iDNES.cz
  3. Lvíčata v Řecku vysvobodil až z opakované penalty Bucha, Česko drží naději na postup  ČT sport
  4. Postupová šance na Euro stále žije. Lvíčata udolala Řecko a zakončila vítězně kvalifikaci | Fotbal  Lidovky
  5. Lvíčata udržela postupovou naději na mistrovství Evropy, góly Buchy a Drchala... Читать дальше...

Mini a Tury III

Outsider Media

Až úplně nahoře řešili, co s ním. Knižní vazba? Anebo ruzyňská?

Vlak ve Vršovicích zabil člověka, provoz se zastavil

Novinky

Osobní vlak v pátek večer v pražských Vršovicích srazil a usmrtil člověka, řekl policejní mluvčí Jan Rybanský. Neštěstí zastavilo dopravu, vlaky mezi Vršovicemi a Hostivaří České dráhy zrušily nebo odklonily, vyplývá z webu dopravce.

Московский аэропорт Домодедово и Всероссийское общество инвалидов заключили соглашение о сотрудничестве

Plzeň zvítězila posedmé za sebou

Sport.cz

Hokejisté Plzně porazili v 17. kole extraligy Litvínov 2:1 po samostatných nájezdech, přispali si sedmou výhru za sebou a dál vedou soutěž. Indiáni se ujali vedení v první třetině, ale hráči Vervy dokázali během povedené druhé třetiny srovnat. Po bezbrankové třetí části a prodloužení zajistil druhý bod domácím vítězný nájezd kapitána Milana Gulaš, jenž si připsal také asistenci.

Vítězné nervy proti Kovařčíkům. Karlovarský titul vystříleli „importi“

Hokej.cz

Největší pozornost na poli mládeže si Karlovy Vary v minulé dekádě vysloužily tříletým působením juniorky v ruské, respektive mezinárodní Mládežnické hokejové lize. Vedle toho ale v sezoně 2012/13 získaly také dosud poslední mistrovský titul. Postarali se o to starší dorostenci trenéra Václava Eismanna.

Petříček veze z Portugalska prototyp plicního ventilátoru

Novinky

Ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD) dostal během páteční návštěvy Portugalska prototyp plicního ventilátoru, kterých Česko získá od jedné z portugalských firem darem celkem devět. Informoval o tom Černínský palác. V jihoevropské zemi jednal Petříček s tamním premiérem i šéfem diplomacie a shodli se mimo jiné na tom, že by si země EU měly navzájem uznávat testy na koronavirus.