2021

Новости за 19.09.2021

Fryčerův odkaz oslaven nejlepším možným způsobem

HC JME Znojemští Orli

Petr Frömel - Orlům se povedlo před fantastickou diváckou kulisou porazit Vídeň. Skóre se pro domácí zpočátku nevyvíjelo vůbec dobře, dvakrát museli dotahovat dvougólovou ztrátu, což se jim ve druhém dějství povedlo. Ve třetí části šli poprvé v utkání do vedení, které uhájili až do závěrečné sirény a připisují si tak první tři body do tabulky.

Vsetín nepřipustil žádné překvapení, Kadaň deklasoval sedmi brankami

HC Vsetín

Jan Tajzler - Odložená domácí premiéra přivedla netradičně v neděli na led vsetínského lapače Trhače z Kadaně. Valaši neponechali nic náhodě a do puntíku splnili papírové předpoklady. Severočechy sice držel poctivým výkonem ruský novic Aleksei Trifonov, ale Valaši našli celkem sedm způsobů, jak jej překonat. Na Lapači tak mohl znovu zaznít v plné parádě vysoký jalovec. Program Vsetína pokračuje ve středu znovu na domácím ledě, kdy přivítají ostravskou Porubou.

Dramatický duel s Hradcem rozhodla v neprospěch Beranů až devátá série nájezdů

HC Hamé Zlín

Zlin Press - Roman Ordelt - Článek aktualizujeme. Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 5. kola Tipsport extraligy 2021/22 s týmem Mountfield HK Hradec Králové 2:3 po samostatných nájezdech a stále čekají na v nové sezoně na vítězství. Fořt a spol. začali duel s Východočeši neúspěšně, neboť po 22 vteřinách inkasovali úvodní gól. Beran se však nevzdali a srdnatě bojovali. V utkání dvakrát srovnali stav zásluhou využitých přesilových her a dramatickou bitvu nerozhodlo ani pětiminutové prodloužení. Читать дальше...

Gólman Libor Kašík: Věřím, že se to zlomí a vítězství brzy urveme

Zlin Press - Roman Ordelt - Byl v ohni střel a řadou parádních zákroků držel naděje Beranů na bodový zisk. Ani výtečný výkon brankáře Libora Kašíka však hokejistům PSG Berani Zlín v utkání s Hradcem Králové nestačil na více než jeden bod za porážku 2:3 po samostatných nájezdech. „Je to pro nás těžké. Jsem rád za diváky, kteří nám fandí. Podporují nás, i když se zápas nevyvíjí dobře. Věřím, že se to zlomí a vítězství brzy urveme,“ řekl Kašík.

Velký obrat a vítězné vršovické derby

SK Slavia Praha

Redakce - Sešívaní v 8. kole FORTUNA:LIGY porazili Bohemians na jejich hřišti 5:1. Velký obrat zařídili ve druhé půli svými góly Nicolae Stanciu, Ondřej Lingr, Jan Kuchta, premiérově Michael Krmenčík a Ivan Schranz.

Krmimu musím pogratulovat, snad nám to bude šlapat

Redakce - Sešívaní otočili utkání s Bohemians a vyhráli v Ďolíčku 5:1. Po utkání hodnotil výhru ve vršovickém derby, první od března 2019, střelec jednoho z gólů, útočník Jan Kuchta.

Dobrá práce od všech. Za gól jsem moc šťastný

Redakce - Michael Krmenčík proti Bohemians (5:1) zaznamenal svou premiérovou branku v A-týmu Slavie, prosadil se z pokutového kopu. Určen nebyl, míč vzal Nicolae Stanciovi, tak moc si přál v novém angažmá poprvé skórovat. Po utkání hovořil o velkém obratu i konkurenci v útoku.

Rozhodl týmový výkon, situace se stopery je vážná

Redakce - Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vysokém vítězství 5:1 ve vršovickém derby o dobrém výkonu obou týmů, střídání do druhé půle, produktivitě i problémech v obraně, které ještě umocnilo zranění Ladislava Takácse.

Baňky poprvé prohrály

FC Baník Ostrava

Redakce - Ženy Baníku Ostrava poprvé v sezoně prohrály. Doma překvapivě podlehly FC Praha 1:2.

Náš B-tým remizoval s rezervou Liberce

Dukla Praha FK

Jiří Uldrich - B-tým Dukly přivítal v 8. kole ČFL, skupiny B na domácím hřišti v Jirnech B-tým FC Slovanu Liberec. Během zápasu se potvrdilo dosavadní celkové skóre hostí v tabulce 6:9, což značilo společně se Zbuzany nejmenší počet vstřelených gólů, ale také druhý nejmenší počet inkasovaných gólů ze všech týmů skupiny B. Dukla, povzbuzena bodovým ziskem ze hřiště Velvar, postupně získávala půdu pod nohama, ale ani Liberec svojí hrou nenaznačoval, že by se smířil s dosavadním umístěním v tabulce. Читать дальше...

U19 vyhrála na Tempu a je v čele soutěže

Tomáš Kulvajt - V přímém souboji o první příčku v tabulce ČLD byl nakonec úspěšnější náš celek a po dnešním utkání je na čele soutěže.

Brankové hody U13 ve Střešovicích

Tomáš Hubáček - Naši mladší žáci si ve Střešovicích s chutí zastříleli a upevnili si vedoucí místo v tabulce své skupiny ČLMŽ.

Nešťastná remíza U17 na Tempu

Tomáš Hubáček - Naše U17 přišla o vítězství na Tempu až v šesté minutě nastaveného času.

Poblahopřáli jsme jubilantům: Potlesk pro Bedricha s Jaškem!

Slezský FC Opava

Redakce | FOTO: Deník / Petr Widenka - Opava – O přestávce sobotního utkání s Táborskem jsme měli tu čest osobně popřát Jiřímu Jaškovi (na snímku vlevo) a Miroslavu Bedrichovi (vpravo) k významným životním jubileím.

Junioři dotáhli na Technice tříbrankovou ztrátu a berou bod. Čechmánek má hattrick

HC Vsetín

Andrea Harmuthová - Zápas s Technikou byl dramatický od začátku až do konce. Hned v úvodu se Brňané dostali do tříbrankového vedení. Střelecké hody pokračovaly dvěma góly Valachů, kteří tak dohnali soupeře na rozdíl jediné branky. Během druhé třetiny padl pouze jediný gól, kterým Vsacané srovnali skóre zápasu. V poslední dvacetiminutovce padaly góly jako hrušky, Vsetínští neudrželi dvoubrankové vedení a rozhodlo tak až prodloužení, které lépe vyšlo Brnu. Vsetínští junioři berou bod, tři z pěti gólů hostujícího celku vsítil Jakub Čechmánek.

S třicítkou v PSG. Ale k Messimu se česká gólmanka a youtuberka nepřiblíží

Fotbal.idnes.cz

Od srpna hraje za PSG. Na dresu nosí číslo 30. Má tu dvouletý kontrakt. A na svých sociálních sítích statisíce followerů. Ale Messi to není. Barbora Votíková góly nedává, snaží se jim coby brankářka zamezit. Ovšem její letní přestup do PSG, který se udál dva týdny po velkolepém příchodu argentinského génia, v Česku zaujal.

Фестиваль троечной езды и гастрономии "Русский драйв"

Vstupenky na zápas s Hradcem Králové od úterý

Redakce - V 9. kole čeká Slavii domácí zápas s nováčkem soutěže z Hradce Králové. Zápas se hraje 26. září od 19:00 a vstupenky jsou ve volném prodeji v cenové kategorii Z1.

Souboj našeho béčka a Dukly Praha skončil bezbrankovou remízou

FC Slovan Liberec

Ondřej Marko - Praha/Liberec – Během 8. kola ČFL se utkal náš rezervní tým s béčkem Dukly Praha. Ačkoliv jsme byli v úvodu lepším týmem, gól jsme nevstřelili. Zvratem mohla být penalta pro našeho soupeře, brankář Vliegen ji ovšem skvěle zneškodnil. Od 70. minuty jsme navíc dohrávali v oslabení. I přes určité šance skončil zápas remízou 0:0.

Béčko přehrálo Vrchovinu

Redakce - Jasnou výhru nad Vrchovinou v 8. kole MSFL zapsalo béčko Baníku a vrátilo se do čela soutěže. Výrazně posílená sestava si na Bazalech po jednoznačném průběhu poradila se svým soupeřem v poměru 3:0, po zranění se dvěma zásahy blýskl také uzdravený David Buchta.