Babiš si poslal 400 milionů a koupil zámek ve Francii, tvrdí novináři - denik.cz

1. Babiš si poslal 400 milionů a koupil zámek ve Francii, tvrdí novináři  denik.cz
  3. Babiš si přes offshorové firmy poslal skoro 400 milionů korun, tvrdí skupina novinářů - Aktuálně.cz  Aktuálně.cz
  4. Kdo se ukryl v rájích? Andrej Babiš, „Putinova peněženka“, král a další  Seznam Zprávy
  5. Pandora Papers viní Babiše i další osobnosti ze zneužívání offshorů. Premiér to odmítá  ceskatelevize.cz/ct24
  6. Zobrazit... Читать дальше...

Karvinský Bolek: Tak se nedá hrát ani druhá liga. Jsme právem bití

iSport.cz

Předvedl několik parádních zákroků, tutovku Milan Škody v 78. minutě lapil brankář Petr Bolek z MFK Karviná exkluzivně. Přesto karvinská mizérie pokračuje. V 10. kole FORTUNA:LIGY tým Jozefa Webera doma padl s Mladou Boleslaví 0:1, jedinou branku vstřelil v 81. minutě po fatální chybě poražených Marek Matějovský. Karviná zůstává jako jediná bez vítězství poslední. Pohovory a pokuty, které hráči i realizační tým před zápasem dostali, nezabraly.

O výhře Vítkovic v Brně rozhodl Fridrich

Sport.cz

Hokejisté Vítkovic vyhráli v 11. kole extraligy na ledě Komety Brno 2:1 a potřetí v sezoně naplno bodovali. O úspěchu hostů, kteří dosud hráli všechny utkání na kluzištích soupeřů, rozhodl v 50. minutě útočník Petr Fridrich.

ONLINE: Sparta - Slavia 0:0, 300. derby, Ousou po druhé žluté vyloučen

iDNES.cz

Je to tahák celého desátého kola i celé podzimní části. Fotbalisté Sparty hrají jubilejní 300. pražské derby se Slavií, kterou neporazili od března 2016 už ve čtrnácti soutěžních duelech. Změní nepříznivou sérii? Nebo hosté natáhnou svou rekordní šňůru bez prohry? Utkání můžete do 19 hodin sledovat online.

Babiš si poslal 400 milionů a koupil vilu ve Francii, tvrdí novináři

Moje Noviny

Premiér Andrej Babiš (ANO) si přes své offshorové firmy poslal téměř 400 milionů korun, za které si pak koupil nemovitosti na francouzské Riviéře včetně sídla Bigaud. Podle odborníků nese operace znaky praní peněz. Zjištění, které dnes zveřejnil web Investigace.cz, BBC, The Guardian a další světová média, je součástí nového globálního projektu Pandora Papers, za nímž stojí Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů. Babiš odmítl, že by v tomto případě udělal cokoli nezákonného

Babiš si poslal 400 milionů a koupil zámek ve Francii, tvrdí novináři

Denik.cz

Premiér Andrej Babiš (ANO) si přes své offshorové firmy poslal téměř 400 milionů korun, za které si pak koupil nemovitosti na francouzské Riviéře včetně zámečku Bigaud. Podle odborníků nese operace znaky praní peněz. Zjištění, které dnes zveřejnil web Investigace.cz, BBC, The Guardian a další světová média, je součástí nového globálního projektu Pandora Papers, za nímž stojí Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů. Babiš odmítl, že by v tomto případě udělal cokoli nezákonného. Pokládá to za pokus o své očernění a za ovlivnění voleb... Читать дальше...

Salač měl ve Velké ceně Ameriky těžký pád, závod Moto3 byl zastaven

iDNES.cz

Český jezdec Filip Salač měl v 7. kole motocyklové Velké ceny Ameriky těžký pád a závod Moto3 byl po jeho nehodě zastaven. Devatenáctiletý český jezdec byl z trati odnesen na nosítkách, podle oficiálních informací šampionátu MotoGP byl při vědomí. Následně byl podle televize Nova Sport přepraven vrtulníkem na další vyšetření.

Salač měl ve Velké ceně Ameriky těžký pád! Závod Moto3 byl zastaven - Sport.cz

1. Salač měl ve Velké ceně Ameriky těžký pád! Závod Moto3 byl zastaven  Sport.cz
  2. Salač měl ve Velké ceně Ameriky těžký pád, závod Moto3 byl zastaven  iDNES.cz
  3. Salač vyděsil ošklivým pádem! Odvezli ho na nosítkách, byl při vědomí  iSport.cz
  4. Salač skončil po pádu v Austinu v nemocnici. Závod plný zmatků byl dvakrát přerušen - Aktuálně.cz  Aktuálně.cz
  5. Salač odstartuje do Velké ceny Ameriky Moto3 ze sedmého místa  Sport.cz
  6. Zobrazit vše o tomto tématu v aplikaci... Читать дальше...

Skvělý Schick pomohl Bayeru k vysoké výhře! Bayern poprvé v sezoně prohrál

Sport.cz

Patrik Schick dal o sobě znovu vědět! Dokonale si podmanil zápas 7. kola bundesligy. Český útočník zařídil dvěma góly a asistencí výhru Leverkusenu 4:0 nad Bielefeldem. Fotbalisté Bayernu Mnichov podlehli Frankfurtu 1:2, i přes první prohru v sezoně vedou tabulku o skóre před Leverkusenem. Vítěznou branku hostů vstřelil v 83. minutě Filip Kostič.

Litvínov ukončil sérii sedmi porážek

Sport.cz

Hokejisté Litvínova vyhráli v 11. kole extraligy v Českých Budějovicích 3:0 a ukončili sérii sedmi porážek. Čistým kontem se pod jejich vítězství podepsal brankář Denis Godla, o góly se postarali Viktor Hübl, Patrik Zdráhal a Richard Jarůšek. Jihočeši tak nenavázali na předešlé dvě výhry.

Vedoucí Třinec se v souboji s posledním nadřel

Sport.cz

Hokejisté Třince porazil v 11. kole extraligy na svém ledě Zlín 2:1 a udržel se v čele soutěže. Úřadující mistr prohrával s posledním týmem po první třetině gólem Zdeňka Okála, ale v polovině utkání vyrovnal Ondřej Kovařčík a ve 42. minutě rozhodl Erik Hrňa. Hosté nebodovali ani v druhém utkání od rezignace trenéra Roberta Svobody a prohráli deváté z deseti odehraných zápasů sezony.

V nedělní Superdebatě na CNN Prima NEWS diváci zvolí, kdo půjde do finále

iDNES.cz

Superdebata Česko hledá premiéra vysílaná zpravodajskými stanicemi CNN Prima NEWS a Prima, která začíná v neděli od 20 hodin, představí několik novinek. Tou hlavní je hlasovací systém přímo během živé debaty, kdy v první části budou debatovat čtyři reprezentanti, do druhé půle se ale dostanou už jen dva, podle hlasování diváků u obrazovek.

Babiš vyvedl 400 milionů přes firmy v daňových rájích. Koupil za ně domy na francouzské riviéře i zámek

Reflex

Premiér Andrej Babiš (ANO) si přes své offshorové firmy poslal téměř 400 milionů korun, za které si pak koupil nemovitosti na francouzské Riviéře včetně zámečku Bigaud. Podle odborníků nese operace znaky praní peněz. Zjištění, které dnes zveřejnil web Investigace.cz, je součástí nového globálního projektu Pandora Papers, za nímž stojí Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů

Peltu vytáčel VAR: Jak je to možný? Emoce vyvolal gól po zranění gólmana

iSport.cz

Ve čtvrtek v Konferenční lize v Alkmaaru Jablonci VAR scházel, v neděli v Mladé Boleslavi jeho verdikty zelenobílé dvakrát rozčílily. Miroslava Peltu tedy určitě. Jablonecký boss jen nevěřícně koukal, když platil kontroverzní gól Hradce Králové na 2:1, i když sudí Petr Hocek na základě konzultace s videorozhodčím odvolal penaltu pro hosty. „Jak je to možný?“ ptal se jablonecký boss, kterého uklidnil až vyrovnávací gól Tomáše Malínského z deváté minuty avizovaného sedmiminutového nastavení.

В Москве прошла Премия-практикум «Харизма Года»

Babiš nakoupil přes offshorové firmy nemovitosti. Pochybení odmítá

iDNES.cz

Premiér Andrej Babiš (ANO) si přes své offshorové firmy poslal téměř 400 milionů korun, za které si pak koupil nemovitosti na francouzské Riviéře včetně zámečku Bigaud. Zjištění, které v neděli zveřejnil web Investigace.cz, je součástí nového globálního projektu Pandora Papers, za nímž stojí Mezinárodní konsorcium investigativních novinářů. Premiér vinu odmítá.

První výhra pro Kralupy, Kobra přetlačila Písek. Vsetín s nulou

Hokej.cz

Po sedmém kole Ligy juniorů má už každý z účastníků na svém kontě alespoň jeden bod. Smůlu prolomily Kralupy nad Vltavou, které porazily Chrudim. Z vítězství se radovala také Kobra, která obrala vedoucí celek západní skupiny. Na východě se Šumperk po těsné výhře nad Technikou posunul na třetí příčku.

Tony Blair i jordánský král. V Pandora Papers figuruje řada světových politiků - Aktuálně.cz - Aktuálně.cz