Новости за 24.10.2021

Pokud na to nemáš, tak nežer. Aulická Jírovcová z KSČM má obavu z vlády pravice za rostoucí krize

Parlamentnilisty.cz

PŮLNOČNÍ ROZHOVOR O své postřehy ze sobotního sjezdu KSČM se podělila s PL.cz kandidátka na předsedkyni Hana Aulická Jírovcová, která byla do 21. října poslankyní za Ústecký kraj. „Rozhádanost a rozpolcenost strany je velká. Je zastaralá, jsou tam skupiny, které řeší záležitosti ve prospěch jednotlivců, nazvala jsem to korytářstvím,“ konstatovala s tím, že je potřeba změna, která ale nebude lehká. „Domnívám se, že velké procento našich straníků na to není připraveno,“ míní. Má obavy z vlády pravice v době stále hlubší krize. Читать дальше...

Klokani přišli v Hradišti o bod na poslední chvíli. Hořká porážka, stýská si útočník Puškáč

Sport.cz

Mohli být první, kdo v tomto ročníku nejvyšší soutěže obere Slovácko na jeho hřišti. Fotbalisté Bohemians 1905 byli na hradišťském stadionu hodně blízko bezbrankové remíze, ale po gólu, který inkasovali v úplném závěru ve třetí minutě nastavení, opouštěli hřiště hodně zklamaní. Útočníkovi klokanů Davidu Puškáčovi se proto utkání nehodnotilo vůbec lehce.

Mangas s Westem sestřelili Pardubice, Nymburk přivítal zpět nemocného Tůmu

iDNES.cz

Nymburští basketbalisté si poradili 91:70 s Hradcem Králové a v nové sezoně nejvyšší soutěže vyhrál i podeváté. Obhájci titulu se navíc vítězně naladili na první domácí zápas Ligy mistrů, ve kterém v úterý v Praze přivítají bosenskou Igokeu. Ve šlágru kola zazářil USK Praha na palubovce Pardubic 100:87 a přeskočil je na druhou pozici v tabulce.

Velký návrat Valencie. V nastavení vyrovnala dvoubrankové manko

iSport.cz

Fotbalisté Valencie v 10. kole španělské ligy dvěma góly v nastavení vybojovali remízu 2:2 s Mallorcou. Hosté dohrávali v oslabení, protože v 55. minutě byl vyloučen korejský záložník I Kang-in. Bilbao zdolalo účastníka Ligy mistrů Villarreal 2:1.

Valencie vybojovala bod v nastavení, Villarreal prohrál v Bilbau

iDNES.cz

Fotbalisté Valencie v 10. kole španělské ligy dvěma góly v nastavení vybojovali remízu 2:2 s Mallorcou. Hosté dohrávali v oslabení, protože v 55. minutě byl vyloučen korejský záložník I Kang-in. Bilbao zdolalo účastníka Ligy mistrů Villarreal 2:1.